REKLAMA/Advertisement

Michał Kołodziejczak zawiesił swój udział w partii Zgoda

366

Założyciel Agrounii zawiesił swój udział w powołanej kilka tygodni temu partii Zgoda. Michał Kołodziejczak ogłosił, że nie sposób pracować z ludźmi, dla których “palenie papierosów i picie piwa to najwyższe wartości w polityce” oraz “których interesuje tylko czubek własnego nosa i własne interesy”.

– Niestety mimo wszelkich podjętych przeze mnie prób rozwiązania tej sprawy, okazało się, że niektóre osoby, z którymi współtworzyliśmy ten projekt nie są tak naprawdę zainteresowane walką o nasz program, a jedynie realizacją swoich, partykularnych interesów. Nie da się tworzyć tak ambitnego i świeżego projektu bez ciężkiej pracy wszystkich stron – ogłosił na Facebooku.

REKLAMA/Advertisement

– Ta sytuacja dobitnie pokazuje mi, jak bardzo potrzebna jest głęboka odnowa w polskiej polityce i że tylko wymiana starych układów i nowi ludzie mogą zdziałać coś na lepsze. Wszystkim Wam, którzy zaufaliście mi i mnie wspieracie, dziękuję z całego serca i obiecuję, że to nie koniec moich działań i walki o lepszą Polskę. Gorycz porażki, która dziś czuję, przekujemy w przyszłości na jeszcze większą siłę do działania! – dodał chłopski lider.

REKLAMA/Advertisement