REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Maliński: Marsz Niepodległości i tak przejdzie. Nikt nie zatrzyma ponad stu tysięcy Polaków!

1192

Przed chwilą opinia publiczna w Polsce została zelektryzowana informacją o zakazie wydanym przez warszawski ratusz względem organizacji tegorocznego Marszu Niepodległości. Nie jest to decyzje ostateczna, może być i przede wszystkim prawdopodobnie będzie uchylona przez kompetentny do tego organ.

Decyzja ustępującej prezydent Warszawy jest bandycka i niesprawiedliwa, pokazuje tylko jak małym jest człowiekiem. Sama nie potrafiła zrobić nic konstruktywnego by uczcić stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – państwa, z którym jak widać nie identyfikuje się. W zamian za to próbuje zniszczyć największy po 89 roku oddolny marsz w Polsce. Doskonale obrazuje to jak politycy Platformy Obywatelskiej podejmują działania sprzeczne z polską racją stanu, jak od Polski są dalecy. Co to za Koalicja Obywatelska, która niszczy obywatelskie inicjatywy niczym najbardziej karykaturalny carski urzędnik rodem z powieści Żeromskiego , Sienkiewicza czy Prusa.

Ale pamiętajcie, żaden Waltz nie rozjedzie Marszu Niepodległości, żadna pani prezydent nie zrobi jego reprywatyzacji, nie damy wyrzucić się na bruk jak lokatorzy kamienic. Platforma Obywatelska po raz kolejny poszła na wojnę z narodem i po raz kolejny ją przegra.

Reklama / Advertisement

Nikt i nic nie jest w stanie zatrzymać ponad sto tysięcy wolnych Polaków. Wszyscy, absolutnie wszyscy ( co by się nie działo) jedźmy tego dnia do Warszawy i godnie uczcijmy stulecie odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę. Na przekór tym wszystkim, którzy próbują nam ją odbierać. Decyzja warszawskiego ratusza jest bardzo symboliczna. Przedstawicielka środowiska, które od dekad Polskę niszczy, poniża, odbiera ją jej obywatelom próbuje zniszczyć wydarzenie, które ma być symbolem narodowego zjednoczenia.

Nie pozwólmy na to! Powtarzam jeszcze raz, co by się nie działo. Co by niemieckie media działające w Polsce nie mówiły -nie pozwólmy na to, abyśmy 11 listopada pozostali w domach. Wszyscy, absolutnie wszyscy widzimy się w Warszawie na Marszu Niepodległości. Szczególnie w sytuacji, w której się znaleźliśmy.

Czas najwyższy, aby naród zjednoczył się i pognał wszystkich zdrajców w najgłębsze otchłanie piekieł!

Reklama / Advertisement

Pamiętajcie, nikt i nic nigdy nie zatrzyma Marszu Niepodległości; żadna, chociażby najbardziej zdemoralizowana władza nie złamie setek tysięcy wolnych Polaków!

Michał Maliński – prezes koła Ruchu Narodowego w Opolu

————————

Drogi Czytelniku ! Od ponad dwóch lat na zasadzie wolontariatu piszę dla Dziennika Narodowego. Jeśli chciałbyś docenić wykonywaną przeze mnie pracę, to masz możliwość zrobić dobrowolną donację pod wskazanym linkiem- jest to coraz częstsza forma wynagradzania autorów za ich teksty zrzutka.pl/j75zab

Wpłacając datek wspierasz rozwój narodowej publicystyki w przestrzeni medialnej.

Reklama / Advertisement