Liroy do Kukiza: Chcesz zrobić coś brzydkiego do własnego łóżka? Proszę, nie bierz tabletek pobudzających!

– Z pewnością do wyborów pójdziemy sami. Nie próbowaliśmy rożnych rozmów, z różnymi podmiotami (…). Na pewno nie jest nam po drodze z tymi ruchami, które dążą do Polexitu. Polexit byłby bardzo niekorzystny dla Polski. Ani Korwin, ani narodowcy nie wchodzą w rachubę. Koalicja, w której Liroy występuje obok Kai Godek, to jest lekka schizofrenia – stwierdził wczoraj “Porannej rozmowie” w RMF FM lider Kukiz’15.

Jego dawny kolega klubowy Piotr Liroy-Marzec w programie “Bierzyński na żywca” nie pozostał mu dłużny.

REKLAMA/Advertisement

 

Były wiceprezes Ruchu Narodowego w koalicji Jakubiaka i Jurka: Dwóch panów Marków i pan Artur

REKLAMA/Advertisement

– I kto to mówi? To mówi Paweł Kukiz. Jakbym miał przytaczać jego towarzystwo, to byśmy się rozśmieszyli. To jest bardzo nieodpowiedzialne ze strony Pawła. Pawełku, proszę Cię nie bierz tabletek pobudzających przed przyjściem do programu, bo to się tak kończy – mówił Liroy. – Jeżeli chcesz zrobić coś brzydkiego do własnego łóżka, to naprawdę nie wciągaj całej reszty w to. Opamiętaj się i nie bądź na smyczy tych wszystkich ludzi, którzy próbują Tobą manipulować.

– W ustach Pawła Kukiza jest to śmieszne. Jeżeli coś takiego teraz mówi Paweł Kukiz, to ja pytam: Paweł co się z Tobą stało? Co się z Tobą stało, że tego typu łączenie Cię wkurza? Może to dlatego, że nie potrafiłeś nigdy pozwolić na to, żeby tacy ludzie siedli przy stole i prowadzili normalną dyskusję. Ty miałeś z tym problem – tłumaczył kielecki poseł.

REKLAMA/Advertisement

za: wp.pl