REKLAMA

REKLAMA

Lider Wiosny: Wychowywałem się w rodzinie patologicznej, tak jak miliony Polek i Polaków [WIDEO]

1340

– Musiałem przejść bardzo długą drogę, żeby znaleźć się tu, gdzie jestem. Wychowywałem się w rodzinie, która była rodziną patologiczną, tak jak miliony Polek i Polaków. To jest naprawdę trudna sytuacja – dla mnie, dla mojej rodziny – powiedział dzisiaj Robert Biedroń w audycji „Gość Radia ZET” w rozmowie z Beatą Lubecką, pytany o sprawę pobicia matki, do jakiego miało dojść w przeszłości.

Większa część rozmowy dotyczyła jednak strajku nauczycieli. Rządową propozycję “okrągłego stołu” były prezydent Słupska nazwał “cyrkiem”.

REKLAMA

Biedroń: Ojciec bił mnie, rodzeństwo i matkę wszystkim, co miał pod ręką [WIDEO]

– (..) kiedy PiS przeprowadzało deformę, a nie reformę oświaty, likwidując gimnazja, zmieniając podstawy programowe, nie zapraszało do okrągłego stołu. A dzisiaj, próbując grać na zwłokę, zaprasza do okrągłego stołu, żeby przeciągnąć tylko w czasie. Więc pan prezes Broniarz myślę, że podjął słuszną decyzję, nie uczestnicząc w tym cyrku – stwierdził. – Wiosna jest od początku murem na wszystkich manifestacjach za nauczycielami. Zresztą ja pamiętam w lutym, kiedy my przedstawiliśmy nasze propozycje dotyczące oświaty, powiedzieliśmy, że zawód nauczyciela nie może być wiecznym wolontariatem, to odezwały się też głosy, że jest to populizm, że jest to rozdawnictwo itd. Dzisiaj na szczęście po tej prodemokratycznej stronie takie głosy nie padają…

REKLAMA

REKLAMA

 

REKLAMA