REKLAMA

REKLAMA

LGBTRTVAGD: Amerykanka “zmieniła płeć” ale nie czuje się już mężczyzną tylko… kosmitą

3963

33-letnia Amerykanka szturmuje w tym tygodniu kolejne tytuły prasowe, które opisują jej mocno pokręconą historię. Chociaż mówi, że była kiedyś “hiper-kobiecą kobietą” i nawet była modelką, uznała że czuje się mężczyzną.

W wieku 29 lat doprowadziła do operacji “zmiany płci” a potem zmieniła jeszcze tożsamość (aczkolwiek prawdopodobnie nie urzędowo), nazywając się Nebula Jareth. Słowo “nebula” po polsku oznacza mgławicę (obłok gazu i pyłu międzygwiazdowego – przyp. red.) a Jareth nawiązuje do postaci króla Goblinów granego przez Davida Bowie w filmie fantasy Labirynt (“Labyrinth”) w reżyserii Jima Hensona, zrealizowanego w 1986 r.

REKLAMA

Do tej pory – w świecie, w którym idee LGBT… są od dłuższego czasu nachalnie promowane – nie ma w tej historii nic szczególnie szokującego. Ale Nebula niedawno uznała, że …nie pasuje do żadnej ludzkiej płci i jest w rzeczywistości Obcym.

Jest o tym tak bardzo przekonana, że chirurgicznie usunęła swoje sutki (i tak już niewielkie, od czasu gdy stała się “mężczyzną”) i ogoliła brwi, aby “sprawić, by poczuć się mniej ludzka”.

– Po tym, jak zostałem transseksualistą i wierzyłem, że wreszcie się odnalazłem, zrozumiałem, że się mylę. Nie byłem mężczyzną ani kobietą, ani nawet człowiekiem – wyznaje. – Nie myślę i nie czuję się jak ludzie. Nie potrafię tego wytłumaczyć innym: po prostu jestem nieziemski. Nie czułem się komfortowo zarówno pod względem płci, jak i czymkolwiek pomiędzy. Wiem, że utknąłem w ludzkiej postaci i tak postrzegają mnie inni – ale dla siebie jestem Obcym bez płci.

REKLAMA

Dodatkowo wymaga od innych, by określano go zaimkiem osobowym “oni”.

Nebula jest dodatkowo przeświadczona o tym, ze pochodzi z Kosmosu bo… zdiagnozowano u niej zespół Ehlersa-Danlosa (EDS). Jest to grupa chorób genetycznych charakteryzująca się nadmierną elastycznością skóry oraz stawów, z często współistniejącym utrudnionym gojeniem się ran.

“Obcy” ma też swój profil na Facebooku: LINK

REKLAMA

za: mirror.co.uk
dailymail.co.uk

Kolejny polityk homoseksualistą. Teraz w Muzeum POLIN wspiera programy LGBT dla dzieci!

REKLAMA