Leżymy plackiem przed Przedsiębiorstwem Holokaust. PiS zdjął z porządku obrad Sejmu projekt ustawy Anty-447

Jeszcze wczoraj wieczorem dr prawa Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz’15 zapowiadał iż dzisiaj w Sejmie dojdzie do pierwszego czytania ustawy Anty-447, przygotowanej pod jego nadzorem przez jego klub.

– Dziękuję wszystkim za nagłośnienie sprawy i presję na rządzących. Dociągnijmy sprawę do końca. Bronimy naszej polskiej racji stanu przed żydowskimi bezpodstawnymi roszczeniami z tytułu mienia bezspadkowego. Ustawę o IPN przyjęliśmy w kilka godzin pod presją Izraela, to ustawę o ochronie naszego mienia możemy w 3 dni!? – pisał wczoraj parlamentarzysta.

REKLAMA/Advertisement

Niedawno dr Rzymkowski odwiedził USA i tam informował opinię publiczną o stosunku Polaków do bezprawnych żądań oraz projekcie ustawy. W ostatnią sobotę był jednym z mówców na organizowanym przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości marszy #STOP447.

Niestety dzisiaj tuż po godz. 10.00 poseł poinformował, że PiS zdjął z porządku projekt ustawy!

REKLAMA/Advertisement

Ten skandal skomentował również Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

– W momencie kiedy polski ambasador jest bity w Izraelu, PiS wycofuje pod presją Żydów ustawę anty447. Dość tego, musimy brać sprawy we własne ręce – ruszamy z oddolną obywatelską inicjatywą ustawodawczą. Zapraszam do współpracy w Rotach Marszu Niepodległości dla Polski. #NieDlaRoszczen

REKLAMA/Advertisement

WAŻNE! Jeśli obchodzi Cię sprawa ustawy 447, posłuchaj apelu szefa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości [WIDEO]