REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Le Pen o zaakceptowaniu Paktu z Marrakeszu: Co butni oligarchowie zrobili, Francuzi mogą odwołać!

731

Większość państw członkowskich ONZ (dokładnie 164) przyjęła wczoraj w marokańskim Marrakeszu pakt w sprawie migracji (Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration) – pierwszy dokument, który kompleksowo reguluje zagadnienia migracji. Nie ma on – jak twierdzą twórcy – żadnej mocy prawnej, ale ma upowszechniać standardy i normy, a także, jak ostrzega wielu ekspertów ułatwić zmniejszenie kontroli na granicach i przyjmowanie większej liczby imigrantów.

Wśród krajów, które przyjęły Pakt jest również Francja. Fakt ten skomentowała na Facebooku przewodnicząca nacjonalistycznego Zgromadzenia Narodowego (RN), Marine Le Pen.

– Po raz kolejny Francuzi są odsuwani od podejmowania decyzji, która na zawsze zmieni oblicze naszego kraju. Dla naszego rządu ludzie mają znikomą wartość. Mobilizacja przeciwko tej imigracyjnej hańbie … musi być kontynuowana: co butni oligarchowie zrobili, Francuzi mogą odwołać! – napisała.

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement

“Tego samego dnia, kiedy prezydent stara się przekonać Francuzów o braku pieniędzy na nasze największe potrzeby” – głosi opublikowane wczoraj na stronie RN oświadczenie, nawiązujące do telewizyjnego przemówienia Emmanuela Macrona w związku z protestami żółtych kamizelek” – “zatwierdzany jest dokument, który kosztować będzie kraj miliardy euro”.

– “Nie popełniajcie błędu. Ten tekst jest wiążący, jak wskazuje jego tytuł (“pakt”). Zmusi on Francję do zorganizowania i finansowania zalewu kraju przez migrację” – czytamy. – “Jednak zatwierdzenie umowy zostało dokonane bez debaty, po kryjomu, a nawet przy pomocy kampanii dezinformacji zorganizowanej przez MSZ i wspierane przez niektórych komentatorów”.

za: rassemblementnational.fr

Zgromadzenie Narodowe: Pakt z Marrakeszu pozwala niewybieralnym władzom ponadnarodowym narzucić Francuzom jeszcze większą imigrację

Reklama / Advertisement