REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Ks. Oko: Mahomet to był człowiek, który seryjnie mordował i gwałcił [WIDEO]

344
– Mahomet to był człowiek, który seryjnie mordował i gwałcił, potrafił jednego dnia zrobić mały Holokaust; wszędzie, gdzie wchodził islam, była przemoc i gwałt. Muzułmanin, który chciałby przejść na chrześcijaństwo, miał być zamordowany przez własną rodzinę. To jest religia przemocy – mówił na antenie TVP Info w programie “Minęła 20” ks. prof. dr hab. Dariusz Oko.

Ks. Oko szerzej rozpoznawalny stał się po szeregu negatywnych wypowiedzi medialnych dotyczących osób homoseksualnych, tzw. ideologii gender i lewicy.

Reklama / Advertisement

– Musimy brać pod uwagę, że islam zniszczył połowę chrześcijaństwa, że muzułmanie każdego roku zabijają dziesiątki tysięcy chrześcijan, gwałcą dziesiątki tysięcy chrześcijanek. Mamy prawo i obowiązek, by zastanawiać się, co zrobić, aby nie zniszczyli drugiej połowy – dodał duchowny.

Ciepło wypowiedział się w tym samym programie o polskich Tatarach ks. prof. Waldemar Cisło, który napisał w tym roku książkę o kryzysie uchodźczym i męczeństwie chrześcijan pt. “Imigranci u bram”.

– Tatarzy zrobili coś, czego kochani bracia muzułmanie nie są w stanie zrobić. Uznali Polskę za swoją ojczyznę. Nie chcieli nas nawracać i tworzyć tu kalifatu.

Program został zauważony m.in. przez portal natemat.pl Tomasza Lisa. Twierdzi się tam, iż ks. Oko swoimi słowami “wywołał skandal”.

Reklama / Advertisement

Dziennik Narodowy poleca