Ks. Kneblewski: Komunizm, faszyzm i nazizm razem wzięte w totalitarno-inwigilacyjnych zapędach nie umywają się do Facebooka

Ksiądz prałat Roman Kneblewski zdecydowanie skomentował to co dzieje się od miesięcy na Facebooku, a czego sam doświadcza. “To, co lewactwo facebookowe wyprawia woła o pomstę do nieba. Wiem, że po kilkudniowej przerwie (o ile aż tak długiej) znowu dostanę trzydziestodniowego bana. W moim przypadku stało się to regułą. Nie mam na to najmniejszego wpływu.” – napisał na Facebooku ks. Roman.

Napisał również za co administracja Facebooka odebrała mu na 30 dni dostęp do Facebooka, czyli możliwość publikowania postów i wysyłania wiadomości:
Ostatniego bana dostałem za udostępnioną przed wieloma miesiącami, a może nawet i przed laty, Falangę. Na wszelkie wyjaśniania czy sprostowania zero reakcji. Chodzi po prostu o to, żeby Kneblewskiemu zamknąć usta.

Ks. Kneblewski skomentował to stanowczo:
Chamstwo to mało powiedziane! Komunizm, faszyzm i nazizm razem wzięte w swych totalitarno-inwigilacyjnych tudzież absurdalnych zapędach nie umywają się do fb.

I zaapelował:
Trzeba naciskać na nasze władze, żeby z tym dziadostwem zrobiły porządek. Przecież to my, Polacy jesteśmy u siebie panami, a nie taka jakaś swołocz!

REKLAMA/Advertisement