Konserwatywna „anty-Greta” ma też 16 lat i walczy przeciw gender oraz Paktowi Migracyjnemu [WIDEO]

Izabella Nilsson Jarvandi zyskała przydomek „anty-Greta”, ponieważ opowiada się za wartościami odmiennymi od głównego nurtu, broniąc tradycyjnych norm rodzinnych i płciowych. Jest rówieśniczką Thunberg i znana jest już całkiem nieźle w ojczyźnie, zyskując coraz większe uznanie i poparcie poza krajem.

Dziewczyna stała się znana z tego, że wygłosiła mowę protestacyjną w Mynttorget w Göteborgu przeciwko podpisaniu przez Szwecję Paktu Migracyjnego (Global Compact for Migration) 9 grudnia ub.r. Walczyła również o bezpieczeństwo kobiet w Szwecji.

REKLAMA/Advertisement

Izabella Nilsson Jarvandi jest pochodzenia irańsko-szwedzkiego. Jej ojciec przyjechał z Iranu, a jej matka jest Szwedką. Dorastała na imigranckich przedmieściach o wysokiej przestępczości w Göteborgu. W wywiadzie dla Mikaela Willgerta, gospodarza kanału Swebbtv na Youtube mówiła, że ​​miały miejsce przypadki gwałtów na terenie szkół i że wielu nauczycieli obawia się sprzeciwiać uczniom.

Jarvandi stwierdziła, że ​​jest „ zdenerwowana, zła i zdruzgotana ” polityką szwedzkich rządów promujących wielokulturowość i integrację imigrantów. W artykule opublikowanym w grudniu 2018 r. napisała: „Jestem bardzo zła na polityków w parlamencie – Szwecja była wspaniałym krajem!”. Według dziennikarza włoskiej gazety “Lettera Donna”, nastolatka jest „młodą działaczką polityczną, która jest przeciwna globalizmowi oraz szuka prawdy i sprawiedliwości dla swojej ukochanej Szwecji”. W artykule opublikowanym przez Fidelity News w marcu br. Jarvandi została opisana jako przeciwstawiająca się globalizmowi, masowej migracji i ideologii gender, które jej zdaniem szerzą dezinformację wśród szwedzkiej młodzieży. Dziewczyna zadeklarowała, że popiera rząd węgierski kierowany przez Viktora Orbana.

REKLAMA/Advertisement

W artykule “My Nation” Izabella ostrzegła: “Szwedzi mogą nie demonstrować w taki sam sposób jak Francuzi, ale należy zachować ostrożność, gniewając synów i córki Wikingów gotujących się do buntu”.