REKLAMA

Reklama

Komornik przejmie mieszkanie byłego premiera. Wszystko z powodu uchylania się od alimentów.

515

Jak informuje “Super Express” były premier z ramienia PiS Kazimierz Marcinkiewicz ma poważne kłopoty. Stracił mieszkanie, w którym mieszkał z byłą żoną. Gazeta informuje o wydaniu 14 lutego zawiadomienia komorniczego o „zajęciu wierzytelności dłużnika z tytułu wynajmu mieszkania”. Przed kilkoma dniami miała zacząć się egzekucja komornicza.

Jak orzekł sąd, Marcinkiewicz ma płacić 4 tysiące alimentów dla swojej byłej żony Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, niegdyś znanej jako “Isabel”. Nie wywiązywał się z tego obowiązku, a to spowodowało również, że nie znalazł się na listach Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W tej chwili zaległości wobec byłej żony sięgają 100 tys. złotych.

REKLAMA

“SE” donosi, że komornik zajął jego 70-metrowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, które było do tej pory wynajmowane. Była żona premiera w rozmowie z dziennikiem zaznacza, że dochody z najmu prawdopodobnie wystarczyłyby do pokrycie alimentów

– Zapewne nieruchomość będzie licytowana, abym mogła odzyskać dług – mówi Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz. Dodaje ona, że informacje od prawnika potwierdzają, że egzekucja rozpoczęła się 18 marca.

Reklama

za: DoRzeczy.pl

REKLAMA