Kalinowski, Kryszczak: Dlaczego politycy i media milczą na temat inicjatywy #STOP447? [WIDEO]

Podczas zbiórki #STOP447 Rot na Marszu Niepodległości zebrano około 20 tysięcy podpisów. 1/5 potrzebnych podpisów została zebrana jednego dnia. Zbiórka była prowadzona przez 200 osób z Rot Marszu Niepodległości. Wolontariusze zbierali podpisy przed Marszem Niepodległości, na wielu punktach wokół ronda Romana Dmowskiego, w trakcie trwania marszu oraz na błoniach Stadionu Narodowego – poinformował w tym tygodniu portal medianarodowe.com.

Czołowi działacze Rot Niepodległości: Tomasz Kalinowski i Paweł Kryszczak w studiu Mediów Narodowych zastanawiali się, czemu politycy i media milczą na temat inicjatywy #STOP447?

– Jest zmowa milczenia wokół całej akcji. Jest blokada medialna, żeby informacje o zbiórce, o roszczeniach nie poszły nigdzie w świat. To samo jest zresztą z posłami, którzy milczą na temat prowadzonej przez nas zbiórki – tłumaczył Kryszczak.

– Nie spodziewałem się innej reakcji ze strony mediów głównego nurtu, że TVN, TVP, Polsat czy inne stacje zaczną teraz szeroko mówić o tym, że Roty Niepodległości zbierają podpisy pod ustawą #STOP447. Ten kordon sanitarny wokół tej sprawy istnieje, odkąd zaczęliśmy kampanię przeciw ustawie JUST Act – przyznał Kalinowski.

Więcej w nagraniu poniżej.

Foto: TT/@RotyMN

REKLAMA/Advertisement

T