REKLAMA/Advertisement

Kaczyński na konwencji w Katowicach: “Potrzebujemy programu kontynuacji, stabilizacji i spokoju”

266

– Żeby iść dalej potrzebujemy programu kontynuacji, a tam gdzie trzeba – także zmiany; potrzebujemy programy dla wszystkich Polaków, programu stabilizacji i spokoju – powiedział w Katowicach szef PiS Jarosław Kaczyński w czasie konwencji “Myśląc Polska”.

Prezes partii rządzącej dziękował wyborcom za poparcie jego ekipy w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz podał powód dzisiejszej konwencji.

REKLAMA/Advertisement

– Ta konferencja ma jako swój główny cel wyznaczenie kierunków tej pracy, rozwiązań, które przyjmiemy, tego wszystkiego, co wiąże się z jej efektywnością, z tym, co jest naszym celem, by ta praca rzeczywiście służyła Polakom i Polsce – stwierdził Kaczyński.

Prezes PiS przypomniał, że to druga taka konwencja, która odbywa się w Katowicach i podczas poprzedniej przed czterema laty nie był pewien czy wygra wybory i uzyska sejmową większość. Zdaniem Kaczyńskiego Zjednoczona Prawica ma “znakomity punkt startu” i dodał, że “nie możemy uczynić niczego, co by spowodowało, że ten wielki dorobek zostanie zmarnowany”.

REKLAMA/Advertisement

– Żeby iść dalej potrzebujemy nowego programu kontynuacji, ale tam gdzie trzeba także zmiany. Programu, który będzie skierowany do wszystkich Polaków, programu stabilizacji i spokoju, programu, który będzie zapewniał nam rozwój i będzie zapewniał także sprawiedliwy podział owoców tego rozwoju – stwierdził Jarosław Kaczyński.

REKLAMA/Advertisement

za: rmf24.pl