REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Ireneusz T. Lisiak: Żydowscy kolaboranci Hitlera [WIDEO]

1081

Ireneusz T. Lisiak, działacz opozycji antykomunistycznej jest również autorem książek historycznych, m.in. “Zakłamany Holokaust”, “Żydowscy kolaboranci Hitlera”.

– „Poszukując bardzo aktywnie kolaborantów wśród narodów europejskich, zapomina się o narodzie, który był dla Żydów najgroźniejszy, a o którym można wspominać jedynie w takim kontekście i przy takich okazjach, na jakie naród ten pozwala. Mowa tu o narodzie żydowskim.” (fragment książki)

Ireneusz Lisiak łamie cenzurę obowiązującą wśród historyków i porusza „zakazany” temat współpracy Żydów z Niemcami w czasie II wojny światowej. Niezwykle ciekawe, bogato udokumentowane opracowanie, ukazujące niechlubną stronę losów narodu żydowskiego.

Reklama / Advertisement

– Dlaczego temat kolaboracji Żydów jest dziś nadal „zakazany”? Komu zależy na ukryciu prawdy? I dlaczego tak łatwo o współudział w zbrodni hitlerowskiej oskarża się Polaków? – zapytuje na swojej stronie wydawca, firma Capitalbook i zapewnia: – „Żydowscy kolaboranci Hitlera” to niezwykle ciekawe, bogato udokumentowane opracowanie, ukazujące niechlubną stronę losów narodu żydowskiego.

Reklama / Advertisement