REKLAMA

REKLAMA

Holandia: Lewacy z Antify zaatakowali budynek Civitas Christiana. Policja odmówiła interwencji …

1043

Aktywiści skrajnie lewackiej Antify znani z agresji tym razem postanowili zaatakować budynek Civitas Christiana – organizacji związanej z Stowarzyszeniem Obrońców Tradycji Rodziny i Własności (TFP), który znajduje się niedaleko Nijmegen w Holandii.

Lewacy dwa razy atakowali siedzibę Civitas Christiana, która mieści się w Heilig Landstichting niedaleko Nijmegen. Przewodniczący tej chrześcijańskiej organizacji Hugo Bos udzielił komentarza dla portalu PCh24.pl, który informuje o całej sprawie

REKLAMA

– Co najistotniejsze to fakt, że odbyły się dwa różne ataki. Jeden miał miejsce w piątkową noc, kiedy to zatrzaśnięto naszą bramę wjazdową za pomocą łańcucha. Jednocześnie na bramie umieścili baner z napisem „nie ma miejsca na twojego Boga w moim brzuchu”. Drugi atak nastąpił w niedzielę ok. czwartej po południu, w którym wzięły udział 23 osoby, głównie działacze Antify. Krzyczeli, że spalą do ruiny „Civitas Cristiana”, powstrzymają patriarchat, seksizm i rasizm – mówi.

Pytany o zgłoszenie tego zdarzenia na policję i ewentualną interwencję funkcjonariuszy, holenderski rozmówca PCh24.pl mówi, że policjanci całkowicie zlekceważyli agresję lewackiej bojówki.

– Tak, ale powiedzieli że nie przyjadą. Musieliśmy ich bardzo naciskać. Odpowiadali, że to tylko demonstracja, nic poważnego. Co prawda protestujący nie użyli wobec żadnego z nas przemocy fizycznej ale zniszczyli bramę i kłódkę – mówi Holender.

REKLAMA

Do całego zdarzenia odniosła się też Antifa, która w żaden sposób nie odżegnuje się od przemocy i agresji wobec chrześcijan: „Chcieliśmy dać do zrozumienia tym faszystowskim chrześcijanom, że są dla nas jedynie reakcyjnymi naleśnikami” – piszą lewacy. Bojówkarze nie ukrywają, że odwołują się wprost do komunizmu i postulatu tej ideologii mówiącego o likwidacji własności prywatnej.

– W czasie kiedy ekstremistyczne prawicowe ideologie zaczynają być społecznie akceptowalne, musieliśmy odpowiedzieć! Do diabła z tradycją, patriarchatem i własnością prywatną! – piszą.

Warto dodać, że Antifa od lat jest znana z zamiłowania do komunistycznych tradycji i wyjątkowej agresji. To jej bojówkarze z Niemiec przed kilkoma laty atakowali uczestników Marszu Niepodległości i pozostali bezkarni. Lewacy często “zajmują się” demolowaniem miast, a w Stanach Zjednoczonych Antifa uznana jest za organizację terrorystyczną.

REKLAMA

za: pch24.pl

REKLAMA