Genderowe szaleństwo nie ustaje. USA: Uczelnia tylko dla kobiet przyjmie panów “identyfikujących się jako kobiety”.

Jedna z najstarszych amerykańskich uczelni, w której mogą studiować jedynie kobiety idzie z duchem ideologii gender i właśnie wydała oświadczenie, że od jesieni 2019 roku przyjmować będzie również mężczyzn, którzy czują się kobietami. Mowa o Stephens College w Columbia w stanie Missouri, który właśnie rozszerzył swoją definicję kobiecości”.

– Program studiów dla kobiet na studiach licencjackich w college’u będzie jak do tej pory przyjmować i zapisywać studentów, którzy są kobietami i którzy żyją jak kobiety, a także studentów, którzy nie urodzili się kobietami, ale którzy identyfikuj się i żyją jak kobiety. Uczniowie ci będą musieli dostarczyć dokumentację prawną, że są prawnie kobietami lub są w trakcie zmiany płci – czytamy w oświadczeniu.

REKLAMA/Advertisement

Decyzja ta została podjęta jednogłośnie przez szefostwo uczelni. College rozważał wprowadzenie takich rozwiązań od 2014 roku, kiedy ludzie prezydenta Baracka Obamy wydali genderowe wytyczne “o tożsamości płciowej różnej od płci przypisanej im przy urodzeniu”.

Spowodowało to, że kobiece szkoły i uczelnie rozważały i zaczęły przyjmować w swoje szeregi transseksualistów. Co ciekawe, władze uczelni wiedzą, że owa decyzja “zadowoli niektórych i nie spodoba się innym” i chce przygotować studentki “do życia, które ich czeka” w nowej, genderowej rzeczywistości.

REKLAMA/Advertisement

Nie wszyscy uczniowie popierali lewicowe szaleństwo, które staje się faktem w ich placówce. Sally Russels – studentka z tej szkoły jest pełna obaw.

– Musimy mieszkać w kampusie, więc pytanie jak mają być zorganizowane akademiki?(…) Jeśli ktoś ma męskie genitalia i mieszka w damskich akademikach, rodzi to obawy, ponieważ wiele osób na kampusie ma współlokatorów i dzielą łazienki – mówiła zaniepokojona dziewczyna i dodała, że szczegółowe rozwiązania są nieznane.

REKLAMA/Advertisement

za: nczas.com