Gadowski: Ohydni naziści pracowali w firmie Axela Springera [WIDEO]

Witold Gadowski nie przestraszył się sprawy sądowej jaką wytoczył mu koncern Ringier Axel Springer Polska. On sam zaś wytacza przeciwko wydawnictwu grube działa i chce wszystko przedstawić przed sądem.

RASP, jak pisał na Twiterze Gadowski, pozwało go za naruszenie dóbr osobistych.

O całej sprawie kilka słów więcej Gadowski powiedział w swoim cotygodniowym komentarzu na kanale YouTube. M.in. rzucił, że w imieniu RASP sprawę prowadzi Kancelaria Zięba i Kochański, “Zięba z Krakowa przyjaciel pana prezydenta Andrzeja Dudy”.

Udziel wsparcia dwóm dzielnym pielgrzymom

Gadowski komentował również pojawienie się w piątek na jego rozprawie tłumów ludzi:

– Oni przyszli walczyć o polską wolność słowa, którą chce ograniczyć niemiecki koncern. Koncern, powtarzam to jeszcze raz, w którym pracowali brunatni ludzie. Ludzie powiązani z nazizmem. Ohydni. Ludzie publikujący wezwania do rozprawy z Żydami, np. w Budapeszcie. Wiem co mówię i wykażę to w postępowaniu dowodowym. Ohydni naziści pracowali w firmie Axela Springera. Powtarzam to jeszcze raz. Wytoczcie mi jeszcze sto procesów, a ja to będę i tak powtarzał z więzienia. Z więzienia to będę powtarzał jeżeli przegra polska wolność słowa z niemieckim knutem.

Gadowski dodał jeszcze kilka cierpkich słów pod adresem prawników reprezentujących RASP:

– I wstyd, że znalazła się kancelaria adwokacka, która wysługuje się Niemcom w tej sprawie. Będę walczył z niemiecką polityką historyczną, którą tu usiłuje się wtłoczyć. Bo mamy polską prawdę o II wojnie światowej i zbrodniach popełnianych przez Niemców. Tych kulturalnych, w białych kołnierzykach Niemców którzy mordowali Polaków. Masowo rozstrzeliwali, gwałcili, pozbawiali mienia, rabowali. Najwięksi złodzieje Europy to są Niemcy. I nie zapominajcie o tym dziś, wnuki nazistów. wytaczając nam procesy. Bo będziemy walczyć dopóki będziemy mieli siłę.

REKLAMA/Advertisement