REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Francuski burmistrz z partii Le Pen ostrzega: Polityka migracyjna rządu zagraża bezpieczeństwu naszych rodaków

530

Po brutalnym gwałcie dokonanym na 67-letniej kobiecie z jego gminy burmistrz Frejus w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, w departamencie Var wystąpił przeciwko polityce migracyjnej francuskiego rządu.

W swoim oświadczeniu burmistrz celowo ujawnił niepodawana przez policję obywatelstwo sprawcy, aby pokazać skutki otwartych granic Francji.

– Potępiam masową i niekontrolowaną politykę imigracyjną naszego rządu, która zagraża bezpieczeństwu i środowisku życia naszych rodaków. Trzeba powiedzieć: gwałciciel jest Tunezyjczykiem – powiedział David Rachline, burmistrz Frejus i senator Var, działacz Zgromadzenia Narodowego (w które przekształcił się ostatnio Front Narodowy.

Reklama / Advertisement

Kilka dni temu starsza kobieta została brutalnie zgwałcona podczas spaceru z psem w parku Saint-Aygulf, a policja przybyła w samą porę, aby uratować jej życie.

Burmistrz Rachline określił migranta jako “tego, który nie ucieka od wojny, ale który z drugiej strony przynosi przemoc do naszego kraju, do naszych miast”.

– Z całego serca mam nadzieję, że francuski wymiar sprawiedliwości i nasze władze publiczne staną się nieugięte i surowe, że potępią tego szaleńca i odeślą go do domu w Tunezji – dodał.

Reklama / Advertisement

Niespełna 31-letni obecnie Rachline został członkiem Frontu Narodowego w 2002 r. Został wybrany w 2014 roku burmistrzem Fréjus, a następnie senatorem.

za: rassemblementnational.fr

Reklama / Advertisement