Astronomiczna kwota do wygrania w Polsce w totka! I wszystko na legalu

Kwota jaką będzie można wygrać w najbliższych zakładach Eurojackpot przyprawia o zawrót głowy i z pewnością skusi wiele osób do wypełnienia kuponu.

W najbliższy piątek 26 stycznia w tych zakładach będzie można wygrać 340 milionów złotych! Wszystko dlatego, że nastąpiła kumulacja. Wczoraj żaden z graczy nie trafił głównej wygranej wynoszącej 270 milionów zł.

REKLAMA/Advertisement

Gra liczbowa Eurojackpot ma zasięg europejski. Od września ubiegłego roku wprowadził ją do Polski Totalizator Sportowy i zakłady można zawierać w kolekturach Lotto na terenie całego kraju. Eurojackpot polega ona na typowaniu 5 liczb z 50 i 2 liczb z 10. Jeden zakład to koszt 12,5 zł. Do tej pory największa wygrana w Polsce jaka padła 22 grudnia ubiegłego roku wyniosła ponad 7 mln zł.

W jeden dzień można zostać jednym ze 100 najbogatszych Polaków!

Jeżeli ktoś trafiłby samodzielnie 340 milionów zł to w ciągu jednego dnia stałby się jednym ze 100 najbogatszych Polaków. W rankingu Wprost listę 100 najbogatszych Polaków w roku otwiera rodzeństwo Kulczyków, Dominika i Sebastian, z majątkiem szacowanym na 15,5 mld zł. Pierwsza dziesiątka to sami miliarderzy. Drugi na tej liście Solorz-Żak ma majątek warty 11,5 mld zł. A zamykający pierwszą dziesiątkę Bogusław Cupiał 2,9 miliarda.

REKLAMA/Advertisement

Ale już koniec listy 100 najbogatszych Polaków to są “tylko” milionerzy z majątkiem liczonym w setkach milionów. Agata Wejchert-Dworniak, która zamyka listę 100 najbogatszych, posiada majątek warty 270 milionów. Dokładnie tyle ile można było wygrać wczoraj w Eurojackpot. Natomiast tyle ile do wygrania jest w najbliższy piątek posiada na swoim koncie 91. na liście Roman Kluska.