REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dziennikarskie “odkrycie”: Jeżeli chodzisz na siłownię lub nosisz brodę, to prawdopodobnie jesteś homoseksualistą!

660

Tym razem nie jest to zabawna fatwa nawiedzonego imama, ale nadal pozostajemy w kręgu islamu. Malezja bowiem to w dużej mierze kraj muzułmański (ok. 2/3 mieszkańców to wyznawcy tej religii). Dziennikarze wydawanego tam w języku malajskim dziennika „Sinar Harian” opublikowali na jego łamach krótki poradnik na temat: jak rozpoznać geja lub lesbijkę?

Pierwszy sygnał to noszenie brody (cokolwiek dziwne, zważywszy że sam Mahomet ją nosił, nie mówiąc o milionach jego naśladowców). Również ubieranie się w markowych sklepach świadczyć może o odmiennych upodobaniach seksualnych, podobnie jak korzystanie z siłowni. Dlaczego akurat siłownia?

– Oczy im się świecą, gdy patrzą na ćwiczących panów – przekonują malezyjscy dziennikarze.

Reklama / Advertisement

Jeśli chodzi o lesbijki, dziennik malajski twierdzi że są nimi kobiety pogardzające mężczyznami i poniżające ich. O skłonności lesbijskie można podejrzewać również niewiasty, które wolą być same, mają tendencję do przytulania się do innych kobiet i trzymania się za ręce podczas chodzenia.

W 2012 r. wytyczne Ministerstwa Edukacji dla rodziców, którzy chcą wykryć objawy homoseksualne u swoich dzieci, stwierdzały, że geje mają muskularne ciała i obnoszą się z nimi, nosząc ubrania z dekoltem w kształcie litery V i bez rękawów.

za: malaysiakini.com

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement