Za “dyskryminację osób LGBT” do więzienia! Lewicowy zamordyzm ogarnia kolejny europejski kraj.

Komisja ds. Prawnych Izby Wyższej (Rady Kantonów) parlamentu Szwajcarii chce, aby działania i czyny uznane za “dyskryminację osób LGBT” były uznawane za przestępstwa. Według obecnie obowiązującego ustawodawstwa Szwajcarii, takie działania są teraz uznawane za wykroczenia.

W tej chwili najwyższa kara za dyskryminację wynosi do trzech lat pozbawienia wolności. Jednak w oświadczeniu wydanym kilka dni temu przez Komisję ds. Prawnych Izby Wyższej, zalecane są zmiany art. 261 bis kodeksu karnego. W uzasadnieniu tych zmian komisja podaje, że transseksualiści i osoby “interseksualne” mają padać ofiarami nienawiści i ataków podobnych do tych, które spotykają homoseksualistów.

Roman Heggli, który w stowarzyszeniu “Różowy Krzyż” zajmuje się sprawami karnymi nie ukrywa zadowolenia z działań parlamentu i dodaje, że “w końcu skończy się poniżanie i bezkarne kpienie z gejów, lesbijek i osób transpłciowych w naszym kraju”.

– To nie tylko wielki krok do przodu jeśli chodzi o nasz system prawny. Zmiany, o których mowa spowodują olbrzymie, pozytywne reperkusje społeczne i w końcu pełną akceptację osób ze środowisk LGBT – stwierdził lewacki aktywista.

Oprócz zaostrzania kar za dyskryminację, szwajcarska Komisja ds. Prawnych zajmuje się też kwestią tzw. małżeństw osób tej samej płci, a projekt ustawy ma być gotowy do połowy przyszłego roku. Jak widać, kolejne, cywilizowane państwo europejskie pada ofiarą homopropagandy i dostosowuje swój system prawny do chorych żądań lewicowych aktywistów.

za: pch24.pl

REKLAMA/Advertisement