REKLAMA

Reklama

Dwóch Hindusów udusiło Nepalczyka. Gdzie? W Legionowie…

1638

37-letni Nepalczyk, który był właścicielem restauracji w centrum Legionowa, zaginął kilka dni wcześniej. Na wniosek jego pełnomocnika podjęto poszukiwania.

W jednym z zaparkowanych samochodów przy ul. Gen. Roi kobieta dostrzegła ciało mężczyzny i zadzwoniła na policję. Jak się okazało był to poszukiwany Nepalczyk. Jak podaje portal Policja.pl:

REKLAMA

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia. Wykonane czynności w obecności prokuratora i biegłego lekarza medycyny sądowej  potwierdziły, że jest to poszukiwany 37-latek. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy wykazał, że mężczyzna został uduszony. Dzięki intensywnym czynnościom operacyjnym i procesowym policjantów z Legionowa w krótkim czasie zatrzymano mężczyzn podejrzanych o dokonanie zabójstwa. Zatrzymani to obcokrajowcy, obywatele Indii, którzy byli pracownikami baru prowadzonego przez ofiarę.

Policjanci doprowadzili mężczyzn do prokuratury, gdzie zatrzymani złożyli obszerne wyjaśnienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów zabójstwa dwóm obywatelom Indii w wieku 28 i 27 lat. Prawdopodobnie przyczyną zabójstwa był konflikt pracowniczy, a zabójstwo planowane było wcześniej.

Reklama

Podejrzanym grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Foto: Jeden z zatrzymanych podejrzanych/Policja.pl

za: Policja.pl

Łagodny wyrok dla Hindusa, który latem próbował zgwałcić mieszkankę Warszawy

 

Gadowski: Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz Arabów [WIDEO]

Reklama

REKLAMA