REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dwóch Hindusów udusiło Nepalczyka. Gdzie? W Legionowie…

1501

37-letni Nepalczyk, który był właścicielem restauracji w centrum Legionowa, zaginął kilka dni wcześniej. Na wniosek jego pełnomocnika podjęto poszukiwania.

W jednym z zaparkowanych samochodów przy ul. Gen. Roi kobieta dostrzegła ciało mężczyzny i zadzwoniła na policję. Jak się okazało był to poszukiwany Nepalczyk. Jak podaje portal Policja.pl:

Policjanci natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia. Wykonane czynności w obecności prokuratora i biegłego lekarza medycyny sądowej  potwierdziły, że jest to poszukiwany 37-latek. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy wykazał, że mężczyzna został uduszony. Dzięki intensywnym czynnościom operacyjnym i procesowym policjantów z Legionowa w krótkim czasie zatrzymano mężczyzn podejrzanych o dokonanie zabójstwa. Zatrzymani to obcokrajowcy, obywatele Indii, którzy byli pracownikami baru prowadzonego przez ofiarę.

Reklama / Advertisement

Policjanci doprowadzili mężczyzn do prokuratury, gdzie zatrzymani złożyli obszerne wyjaśnienia. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów zabójstwa dwóm obywatelom Indii w wieku 28 i 27 lat. Prawdopodobnie przyczyną zabójstwa był konflikt pracowniczy, a zabójstwo planowane było wcześniej.

Podejrzanym grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Foto: Jeden z zatrzymanych podejrzanych/Policja.pl

Reklama / Advertisement

za: Policja.pl

Łagodny wyrok dla Hindusa, który latem próbował zgwałcić mieszkankę Warszawy

 

Gadowski: Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz Arabów [WIDEO]

Reklama / Advertisement