REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dwóch całujących się publicznie homoseksualistów zlinczowano w najbardziej imigranckiej miejscowości Francji

2894

Dwóch homoseksualnych mężczyzn w 19. dzielnicy francuskiej stolicy zostało w weekend zaatakowanych fizycznie, po tym jak całowali się publicznie w Seine-Saint-Denis, donosi “La Chaîne Info”.

Napastnicy uciekli, ale ok. godzinę później udało się policjantom aresztować jedną osobę, którą uważają za członka grupy, która dokonała ataku. Następnego dnia zatrzymano drugiego podejrzanego, ale zwolniono go z powodu braku dowodów. Dwóch homoseksualistów zostało zabranych do miejscowego szpitala. Mają połamane żebra i obrażenia twarzy.

Policja, jak zwykle w takich przypadkach, nie podaje informacji o pochodzeniu etnicznym czy wyznaniu osób łamiących przepisy. Jednak doskonale wiadomo, iż Seine-Saint-Denis jest francuskim departamentem o najwyższym odsetku imigrantów: 21,7% według mocno już zdezaktualizowanego (a z pewnością niedoszacowanego w stosunku do teraźniejszości) spisu z 1999 roku. Liczba ta nawet wtedy nie obejmowała dzieci imigrantów urodzonych na ziemi francuskiej, a także niektórych osób z byłych francuskich kolonii i ludzi, którzy przybyli osiedlić się we Francji.

Reklama / Advertisement

Można więc jedynie podejrzewać, iż za atakiem stoją ludzie z pozaeuropejskich kręgów kulturowych którzy bardzo negatywnie nastawieni są do homoseksualistów. W kilkunastu krajach Afryki i Azji podlegają oni karom śmierci. Sny lewicy o społeczeństwach mieszających ludzi o diametralnie innych poglądach coraz częściej okazują się być mrzonką.

za: lci.fr

 

Na warszawskiej Paradzie Równości 2019 będzie specjalna strefa dla dzieci!

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement