Dramat w warszawskiej szkole! Uczeń podstawówki zamordował gimnazjalistę

W warszawskiej Szkole Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia I doszło do dramatycznego zdarzenia. Na korytarzu w czasie przerwy jeden z uczniów zaatakował kolegę i kilkukrotnie pchnął go nożem. Na miejscu są prokuratorzy i policjanci, a placówka została zamknięta.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 10:00, kiedy uczeń VIII klasy zaatakował uczęszczającego do III gimnazjum kolegę. Powodem awantury miały być pieniądze, a Polsat News donosi, że napastnik miał wdawać się wcześniej w bójki i sprawiać kłopoty wychowawcze.

Wikileaks ujawnia pełną treść notatki ze spotkania Jarosława Kaczyńskiego z ambasadorem USA – Victorem Ashe

REKLAMA/Advertisement

 

– Była reanimacja, niestety okazała się ona nieskuteczna – powiedział rzecznik stołecznej policji kom. Sylwester Marczak. Policjant dodał, że w tej chwili najważniejsze jest wyjaśnienie przebiegu i okoliczności zdarzenia.

REKLAMA/Advertisement

– Mamy do czynienia z ogromną tragedią, która dotyka kilku rodzin – tak kom. Marczak argumentował brak podania szczegółów zdarzenia. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga także nie udziela bliższych informacji; śledczy potwierdzili jedynie, że zdarzenie miało miejsce i uczeń poniósł śmierć w jego wyniku. Szkoła została zamknięta, a rodzice odbierają swoje dzieci, na miejsce burmistrz Wawra skierował również psychologów.

za: polsatnews.pl

 

STOP447: Kiedy i gdzie odbędzie się manifestacja przeciw roszczeniom żydowskim

Brak obrazka