REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dr Przybył, Białek: Kto pociąga za globalne sznurki? [WIDEO]

255

Teolog dr Jan Przybył podczas warszawskich XXVII Targów Książki Historycznej rozmawiał z Józefem Białkiem – właścicielem zasłużonego wydawnicta “Wektory” (jego reklamy są widoczne na naszym portalu).

Wśród polecanych przez Białka pozycji, zwraca uwagę “Wall Street a rewolucja bolszewicka” Antony’ego C. Suttona, która jest pionierską pracą na temat powiązań rewolucji w Rosji z międzynarodową finansjerą. Przytaczając liczne nieznane dokumenty, Sutton ujawnia osobliwy sojusz kapitalistów i komunistów, którego efektem była rewolucja 1917 roku, zniszczenie carskiej Rosji i wpędzenie tego kraju w trwającą niemal wiek komunistyczną niewolę. Okazuje się, że przez cały czas za plecami Lenina, Trockiego i ich towarzyszy stali bankierzy z Wall Street, z Morganem na czele, skłonni sowicie wspomagać komunistyczną rewoltę.

– Bolszewicka rewolucja nie miała prawa powstać, gdyby nie pieniądze:. Te pieniądze musiały skądś przyjść. Przyszły oczywiście z Niemiec, z Wall Street. To byli główni sponsorzy rewolucji bolszewickiej, po to by zniszczyć Rosję. Przeklinamy dzisiaj Rosję, ale to ona była pierwszą ofiarą – mówił Białek.

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement