REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dr M. Krajski o judaizacji, pedofilii i homoaferach w Kościele Katolickim [WIDEO]

480

Filozof dr Michał Krajski , publicysta i autor książek “Tradycja Zanegowana”, “Mity antypolskie i antykatolickie”, “Katolicki program działania” mówił m.in. o wydanym w tym roku reprincie pozycji “Tajemnice Talmuda, czyli zasady Żydów względem Boga, Wiary i Chrześcijan” Augusta Rohlinga”.

– W książce tej bardzo dobrze widać to krytyczne i negatywne a nawet nienawistne podejście Żydów do chrześcijan, do innych ludzi; przekonanie o własnej wyższości, o powołaniu do kierowania tym światem i władania ludźmi. To są prawdy, które kiedyś były rozpowszechniane w wielu publikacjach. Później jednak nastał czas poprawności politycznej i te publikacje powoli znikały – przypominał filozof.

– Cywilizacja łacińska jest najdoskonalszą z cywilizacji. W tej chwili następuje cywilizacyjny regres, cofamy się w stronę relatywizmu i etyki sytuacyjnej. Widać to na wielu różnych przykładach, chociażby w kwestii pedofilii w Kościele. Papież i jego otoczenie wielokrotnie wypowiadali się tak, iż nie chcieli jednoznacznie potępić homoseksualizmu. Jest to przejaw daleko idącej judaizacji wiary. Od Soboru Watykańskiego Drugiego zaczęto rozmywać język dokumentów, język wiary i teologii – przekonywał dr Krajski.

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement