Dr Krajski: Trwa walka między masonami. W 2018 r. możemy spodziewać się wszystkiego [WIDEO]

W programie “W punkt” na antenie Telewizji Republika wystąpił dr Stanisław Krajski, historyk filozofii i autor takich książek, jak: “Masoneria polska 1993 : fakty, konteksty, komentarze”, “Masoneria polska 1999” czy “Polska i masoneria. W przededniu wielkiego krachu”.

– Wszyscy spodziewali się, że w 2017 r. staną się najgorsze rzeczy. Pamiętajmy, że nawet Niemcy sugerowali by zakupić suchy prowiant do domu. Dlaczego to się nie stało? Ze względu na śmierć tych dwóch przywódców. Być może to się przeniesie na rok 2018, może trochę później. Ja bym traktował to tak, że roku 2018 nie będzie 2018 r., to będzie przedłużenie 2017, możemy spodziewać się wszystkiego – stwierdził dr Krajski. – Soros dawno wyraził swoją ideę fix, której poświęcił swoje życie, że Żydzi byli mniejszościami i najlepiej zrobić tak, żeby cała Europa była tylko zlepkiem mniejszości. On traktuje państwo Izrael jako coś co powoduje wzrost antysemityzmu, a gdyby byli jedną z mniejszości wśród innych, czyli zaistniało tzw. społeczeństwo otwarte, to tak byłoby najlepiej dla Żydów. Ale on nie jest tylko Żydem, on jest też masonem, Teraz pytanie komu lepiej służy – idei żydowskiej, czy masońskiej?

Kilka tygodni temu dr Krajski był gościem Mediów Narodowych, gdzie mówił o swojej najnowszej pozycji: “Masoneria 2017 – w centrum wydarzeń”

REKLAMA/Advertisement