Do Polski trafią imigranci z Demokratycznej Republiki Konga – pierwsi jeszcze w styczniu [WIDEO]

Agencja pracy Prosupport z Gorzowa Wielkopolskiego – jak sama informuje – zajmuje się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej i użyczaniem pracowników z Ukrainy.

Dzisiaj poinformowała, że jej przedstawiciele odwiedzili Czarny Ląd, gdzie w Demokratycznej Republice Kongo “dużo rozmawiano o stworzeniu możliwości dla tamtejszej społeczności”.

REKLAMA/Advertisement

– Planujemy uczyć języka osoby z tamtego regionu i udostępniać możliwości pracy w Polsce. To dla nich bardzo ważne, gdyż w ten sposób poszczególne osoby będą mogły polepszyć sytuację materialną swoją i swoich rodzin. Wiele osób wylatuje stamtąd za lepszym życiem i cieszymy się, że możemy zatrzymać ich w naszym kraju. Tworzy to także kolejną okazję do większego otwarcia kulturowego miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Pracodawcy natomiast będą mogli zapełnić brakującą lukę w zatrudnieniu, nabrać pewności dotyczącej przyszłości i pracowników, a także efektywnie oferować produkty i usługi. Pierwsi pracownicy z Demokratycznej Republiki Kongo przyjadą do nas już w styczniu – czytamy w opisie do nagrania.

Współpraca pomiędzy ProSupport i Demokratyczną Republiką Kongo

Wchodzimy w Nowy Rok z nowymi wieściami ❗️📣Podczas naszej ostatniej wizyty w Demokratycznej Republice Kongo dużo rozmawialiśmy o stworzeniu możliwości dla tamtejszej społeczności. Okazało się, że znaleźliśmy wspólny język, a nasza propozycja zapewnia wygraną każdej ze stron 🤓Zobaczcie sami na filmie❗️🎬📌 Planujemy uczyć języka osoby z tamtego regionu i udostępniać możliwości pracy w Polsce. To dla nich bardzo ważne, gdyż w ten sposób poszczególne osoby będą mogły polepszyć sytuację materialną swoją i swoich rodzin. Wiele osób wylatuje stamtąd za lepszym życiem i cieszymy się, że możemy zatrzymać ich w naszym kraju 🇵🇱Tworzy to także kolejną okazję do większego otwarcia kulturowego miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Pracodawcy natomiast będą mogli zapełnić brakującą lukę w zatrudnieniu, nabrać pewności dotyczącej przyszłości i pracowników, a także efektywnie oferować produkty i usługi 📊Pierwsi pracownicy z Demokratycznej Republiki Kongo przyjadą do nas już w styczniu 🇨🇩Czekacie❓

REKLAMA/Advertisement

Gepostet von Agencja Pracy Prosupport am Donnerstag, 2. Januar 2020

Agencja już ma w Polsce pierwszych przybyszy z Indonezji. Wkrótce mają przyjechać kolejni.

Podopieczni, którzy są wysyłani do pracy u naszych klientów pochodzą z różnych części świata 🌎👉 Poniżej widzicie kilku…

REKLAMA/Advertisement

Gepostet von Agencja Pracy Prosupport am Dienstag, 31. Dezember 2019