Cejrowski: Na pewno nie warto głosować na Konfederację!

Wydawłoby się, że Wojciech Cejrowski to praktycznie pewny fan i wyborca świeżo zarejestrowanej federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego startowała jako komitet wyborczy wyborców Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

– Przeanalizowałem. Gdybym musiał głosować dzisiaj, to na Konfederację – napisał w maju, krótko przed wybirami do PE, na Facebooku Wojciech Cejrowski. – Kaja Godek gwarantuje mi walkę z aborcją. Korwin walkę z socjalizmem i biurokracją. Narodowcy walkę o niepodległość i mocną Polskę. Pan Jakubiak walkę o kapitalizm i przedsiębiorczość.

REKLAMA/Advertisement

W międzyczasie z Konfederacją pożegnał się Marek Jakubiak, a w ostatnich dniach opuściła ją. Kaja Godek wraz z Fundacją Życie i Rodzina. To ostatnie szczególnie zabolało słynnego podróżnika.

– Pytają Państwo na kogo głosować. Na razie wiem tylko na kogo NIE głosować. Na pewno NIE warto na Konfederację – po tym jak wywalili Kaja Urszula Godek, bo im pro-life źle działa na wyniki. Albo się ma pryncypia, albo się jest miękką parówką. Ja na miękkich nie głosuję. Mamy jeszcze trochę czasu. Na razie nie ma nikogo – same parówy – ogłosił wczoraj wieczorem na Facebooku Cejrowski.

REKLAMA/Advertisement

– P.S. Pana Krzysztofa Bosaka proszę o publiczne wyjaśnienie. Głosowałem na Pana BO MI SIĘ WYDAWAŁO, ŻE ŻYCIE DZIECI NIENARODZONYCH JEST DLA PANA WAŻNIEJSZE NIŻ WYBORCZE SŁUPKI. Teraz mam wrażenie, że mnie Pan okradł. Nie Pan pierwszy – wcześniej, w sprawie aborcji zrobił to PiS. Mam gdzieś wasze stołki, strategie i politykę – interesuje mnie WYŁĄCZNIE kwestia aborcji – brzmi dopisek.

Pokazany jest również tweet Krzysztofa Kasprzaka z Fundacji Życie i Rodzina.