Canduela: Czas na Spainexit!

Pomimo kampanii terroru prowadzonej przez media głównego nurtu, ogłaszających koniec świata na wypadek Brexitu, Brytyjczycy powiedzieli nie – Unii Europejskiej. Stało się to pomimo strasznego i tajemniczego morderstwa posłanki Jo Cox, które miało wpłynąć na wynik głosowania.

Choć mainstreamowe media usiłowały to ukryć, czynnikiem który zaważył zasadniczo w referendum była masowa imigracja, w szczególności w przypadku Londynu, stolicy Wielkiej Brytanii, obecnie pod panowaniem muzułmańskiego burmistrza. Poprzez głosowanie większość ludzi nie tylko protestowała przeciwko kryzysowi ale i przeciwko wielokulturowości, przypieczętowanej unijną polityką otwarcia wrót milionom uchodźców i 120 mln Turków.

Używano wszelkiego rodzaju epitetów i zmanipulowanych przekazów medialnych, wyzywano od “eurofobów” tych, którzy są przeciw UE. Democracia Nacional za eurofobów uważa tych, którzy wspomagają lub są obojętni wobec promowanego przez Unie procesu niszczenia etniczności, moralności oraz religijnego i kulturalnego życia Europy. Był to głos protestu przeciwko elitom UE, ale i NATO oraz wielkich banków, ponieważ wszystkie one prowadziły aktywną kampanię na rzecz pozostania w Unii.

Gratulujemy Davidowi Cameronowi odwagi w podjęciu decyzji o przeprowadzeniu referendum w sprawie tak ważnych dla swego narodu kwestii. Jest to przykład dla krajów takich jak Hiszpania, gdzie politycy nie lubią zajmować się niepopularnymi kwestiami i nigdy nie chcą bezpośrednio zapytać obywateli o zdanie. A nie byliśmy pytani o zdanie na temat imigracji, Unii Europejskiej, polityki gospodarczej i społecznej … itd..

Znowu elity kłamią, gdy mówią że Cameron był jedynym winnym promowania idei referendum, że nikt inny tego nie chciał. Przypomnijmy, że w wyborach w ostatnim czasie pozycje antyunijne i krytyka polityki otwartych drzwi pojawiały się nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale w całej Europie.

Te fakty są naszą okazją. UE musi radykalnie zmienić kurs, jeśli chce zachować spójność naszych narodów. Potrzebujemy nowej Europy, aby powrócić do swych pradawnych korzeni, tradycyjnych wartości, ponieważ dopiero wtedy Europa, prawdziwa Europa przetrwa.

REKLAMA/Advertisement

Od tej pory DN rozpoczyna kampanię na rzecz wyjścia Hiszpanii z UE i renegocjacji wszystkich umów z innymi siostrzanymi narodami Europy.

Pamiętaj, jeśli kochasz Europę, to Europa powinna opuścić UE.

Za SPAINEXIT !!!

Manuel Canduela, prezes Democracia Nacional

****************

Narodowa Demokracja (hiszp. Democracia Nacional, DN) jest partią polityczną założoną w roku 1995. Jest ona wzorowana na francuskim Froncie Narodowym (FN) , a pośrednio wyrosła z kilku nieistniejących już grup, takich jak Hiszpańskie Koło Przyjaciół Europy (CEDADE) i Juntas Espanolas. DN jest członkiem paneuropejskiego Sojuszu na rzecz Pokoju i Wolności (Alliance for Peace and Freedom, APF) – w zarządzie którego jest m.in. reprezentant DN – Gonzalo Martin Garcia.

Jej liderem jest Manuel Canduela Serrano, były wokalista grupy z nurtu RAC (Rock Against Communism) – Division 250.