Były poseł pod respiratorem walczy o życie. Jeszcze kilka tygodni temu twierdził, że pandemia to ,,geszeft”

Paweł Kukiz na Facebook-u prosi o modlitwę za byłego parlamentarzystę, który z ramienia Kukiz15 sprawował mandat posła Janusza Sanockiego. Były polityk w stanie śpiączki farmakologicznej, podłączony walczy o życie w opolskim szpitalu. Został on zakażony COVID-19.

Sanocki jeszcze kilka tygodni temu w napisanym przez siebie felietonie kwestionował zabójczość COVID-19 – Ile osób umiera codziennie na covid? Twierdzę że nikt (albo prawie nikt). Jeśli wczoraj umarło 8 osób i wszyscy mieli ciężkie choroby, to na jakiej podstawie minister podaje, że oni zmarli na covid? Żeby to stwierdzić powinny być przeprowadzone sekcje zwłok każdego, kto rzekomo umarł na covid. To jest niebywale ważne, a ani posłowie, ani premier nie nałożyli na Szumowskiego obowiązku przeprowadzania sekcji zwłok i rzetelnego informowania Polaków.

Dalej Sanocki twierdził, że pandemia to ,,geszeft”, na którym ktoś się wzbogacić – Ale też przychodzi mi na myśl, że cała afera z covidem i rzekoma pandemią to gigantyczny geszeft, na którym kto trzeba ten zarabia miliony. Na respiratorach, na maseczkach – teraz pewnie na szczepionkach. Zastanawia mnie jednak gdzie są lekarze, którzy przecież widzą jawne oszustwo pandemii? Powtarzam jak mantrę: w nyskim powiecie, gdzie mieszka 138 tys. ludzi dzisiaj – kiedy piszę te słowa – w szpitalu jest 1 (słownie: jeden) chory, a przez 5 miesięcy “pandemii” zmarła 1 starsza, schorowana kobieta – pisał 31 sierpnia, gdy fala wzrostowa COVID-19 dopiero się rozpoczynała.

Felieton Sanocki napisał w projekcie byłego posła Kukiz15 Pawła Skuteckiego, obecnie asystenta posła Grzegorza Brauna. Skutecki głosząc teorie spiskowe negujące istnienie pandemii, próbuje wrócić do polityki. Portal Skuteckiego o tym, że felietonista walczy o życie zakażony COVID-19 milczy.

REKLAMA/Advertisement