REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Polka – była żona Pakistańczyka: Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić

11985

– Europejka, która przeszła na islam, nigdy nie będzie na ich terenie szanowana. Jesteśmy traktowane jak psy, na które można wrzeszczeć i które można bić, jeśli coś się nie podoba, “Allah tak chciał” komentowała rodzina mojego męża kolejne siniaki – mówi w wywiadzie udzielonym Wirtualnej Polsce Anita, Polka która zdołała po naznaczonym nieustanną udręką małżeństwie z Pakistańczykiem, uzyskać rozwód.

– Wszędzie wcześniej czy później pojawiała się przemoc. Może nie o takim nasileniu, jak w moim małżeństwie, ale umówmy się, że mąż mówiący do ciebie „brudna świnio” zamiast „kochanie” to w Polsce, mimo wszystko, nie jest standard. Oni przekonanie, że kobieta to zwierzę domowe, mają wpajane od dziecka – dodaje pani Anita.

Zwraca też uwagę na licznych śniadolicych imigrantów widocznych na ulicach polskiej stolicy.

Reklama / Advertisement

– Wielu z nich jest z Pakistanu, chociaż ludzie biorą ich za Hindusów. Rozumiem język urdu, w którym mówią i zapewniam cię, że nie chciałabyś słyszeć, jak komentują kobiety na ulicach. Im młodsze, tym obelżywiej. Te dwie dziewczynki, które tu idą w szortach mają może ze 14 lat. Dla nich one nie są dziećmi, tylko “młodymi kurewkami”.

Zdaniem rozmówczyni WP, Polki które decydują się na konwersję na islam można podzielić na dwie grupy. Do pierwszej należą te, które po zmianie wyznania – zwykle są to młode kobiety, które popadają wcześniej w konflikt z rodzicami – znajdują swojego “arabskiego księcia”. Do drugiej (do niej zalicza siebie) należą kobiety “po trudnych związkach, ze zdeptanym poczuciem własnej wartości, które czują się nieatrakcyjne i mają dojmujące przeświadczenie, że już do końca życia będą same”.

Cały wywiad dostępny TUTAJ.

Reklama / Advertisement

Nagranie z publicznej egzekucji trzech pedofilów cieszy się dużym zainteresowaniem internautów [WIDEO]

 

Gadowski: Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz Arabów [WIDEO]

 

Starachowice (świętokrzyskie): Libijczyk napadł na 59-letnią Polkę

Foto: Członkowie pedofilskiego gangu z Rotherham w Wielkiej Brytanii

Reklama / Advertisement