Brutalne pobicie Polaka w Holandii! Został znaleziony nieprzytomny.

Holenderscy policjanci w Bakel – miejscowości w południowej Holandii znaleźli pobitego do nieprzytomności 26-letniego Polaka. Znajdował się między siłownią a kościołem i była bardzo poważnym stanie. Funkcjonariusze aresztowali już jednego mężczyznę podejrzanego o udział w tym bestialskim czynie, ale wiadomo, że napastników było więcej.

Nasz rodak został napadnięty w nocy z wtorku na środę w mieście Bakel na południu Holandii. Funkcjonariusze odnaleźli go w bardzo złym stanie, pobitego do nieprzytomności i szybko trafił do szpitala. Został on uprowadzony z miejscowości Ommel, gdzie mieszka na terenie campingu.

Sprawcy byli bardzo brutalni, wywieźli go do położonego o 15 kilometrów dalej Bakel i tam został skopany i brutalnie pobity. Skatowaną ofiarę sprawcy porzucili na ulicy Dorpstraat. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać jednego z napastników; 37-letniego mężczyznę, ale wiadomo, że nie działał on sam. Dochodzenie w tej sprawie trwa i policjanci proszą o zgłoszenie się świadków z okolic obydwu wspomnianych wyżej miast. Być może ich ewentualne zeznania pozwolą na schwytanie sprawców tego bestialskiego czynu.

za: fakt.pl