Braun: Nie ma już kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym, tylko amerykańsko-żydowskim [WIDEO]

Poseł Grzegorz Braun oficjalnie ogłosił dzisiaj w Sejmie, że kondominium nie jest już wyłącznie pod żydowskim zarządem powierniczym, ale żydowsko-amerykańskim. 

Jak dobrze pamiętamy, przed kilku laty nazwał obecną Polskę mianem kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem powierniczym.

REKLAMA/Advertisement

Wcześniej poseł Konfederacji krytykował kolejne ograniczenia nakładane przez rząd.

REKLAMA/Advertisement

– Jaką agendę wy właściwie tutaj realizujecie? Każdy dzień, każdy tydzień ujawnia ten rozdźwięk między celami deklarowanymi, a celami, które realnie osiągacie. Będziecie teraz zwalczać bohatersko skutki katastrofy, psychozy, którą sami nakręcacie. I nie rezygnujecie z tego, nie odpuszczacie – mówił. – Za parawanem, za zasłoną dymną, pod pretekstem walki z wirusem budujecie tutaj już nie zręby, tylko wyższe piętra systemu totalnej inwigilacji i to tak kuchennymi drzwiami – nie przez ministerstwo bezpieki, nie przez ministerstwo obrony, tylko ministerstwo cyfryzacji proponuje wszystkim Polakom taką aplikację – ściągnij sobie Polaku, rodaku, obywatelu na własnego smartfona, takiego elektronicznego pastucha dla grzecznych obywateli. Co wy tu robicie, czy wy sami wiecie co to jest za agenda? O może starsi i mądrzejsi objawiają wam z dnia na dzień, co to jest za scenariusz, w którego odgrywanie się sami zaangażowaliście? (…) zamykać kościoły, zamykać lasy? Co wy tam knujecie w tych lasach, kto tam ma lądować w tej puszczy, że Polacy nie mogą wyjść na spacer, przewietrzyć się przy pięknym wiosennym słoneczku?