Błaszkowski: Roty Niepodległości w walce z roszczeniami i ideologią LGBT [WIDEO]

– Trzeba interesować się sprawami Polski, państwa i Kościoła i wtedy droga otwarta do Rot – wyjaśniał w programie Mediów Narodowych, czemu znalazł się w Rotach Niepodległości ich gdański koordynator, Piotr Błaszkowski. – Arystoteles mówił, że człowiek jest istotą społeczną. Zajmujemy się wg definicji sprawami społecznymi, ale te sprawy dotyczą nas wszystkich więc są sprawami publicznymi.

– Zrobiliśmy do tej pory 10-11 pikiet. Szło to nam całkiem sprawnie. Gdańsk jest miastem dość specyficznym, w którym są różne ciągi komunikacyjne i robiliśmy to w różnych ciągach komunikacyjnych, tak by jak największej liczbie ludności Gdańska przedstawić problem 447 – tłumaczył. – Były takie wypadki, że ludzie podchodzili i dziękowali nam: “Nareszcie ktoś, coś nam powiedział”. W TVP nie dowiedzą się o naszych pikietach. Muszą je zobaczyć fizycznie. Słyszą o roszczeniach żydowskich, są patriotami, chcą coś zrobić…

REKLAMA/Advertisement

– Jak wiemy, po wyborach Warszawa, ale i Gdańsk, zostały zaatakowane przez ideologię LGBT. Widzimy takie symptomy też w innych miastach – mówił Błaszkowski o kolejnym aspekcie działalności. – Proszę się nie zdziwić, jeżeli w Waszej miejscowości nagle burmistrz czy rada miasta albo jakaś nieformalna grupa z takim atakiem wyjdzie. Do tego mamy “cyrk objazdowy”, którego rolą jest oswajanie. Tacy zawodowi rewolucjoniści, gwardia tow. Lenina. Walka z nimi to fundamentalne zadanie członków Rot. Społeczeństwo jest dość miękkie, spora jego część przyjmuje ten marksizm kulturowy bezproblemowo.

REKLAMA/Advertisement