REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Biedroń ze swoją nową partią zbuduje nam Kraj Rad nad Wisłą

389

Robert Biedroń organizuje spotkania pod hasłem “Burza Mózgów Roberta Biedronia” ze swoimi sympatykami podczas których przeprowadza głosowania różnych zgłaszanych “oddolnie” postulatów. Te postulaty mają być opracowane do lutego przyszłego roku i ogłoszone wraz ze startem nowej formacji politycznej Biedronia.

Według relacji medialnych, tłumnie pojawiają się na spotkaniach z byłym prezydentem Słupska i byłym prezesem Kampanii przeciw homofobii. Oczywiście wśród już przegłosowanych postulatów znalazły się postulaty na temat związków partnerskich, “małżeństw” osób tej samej płci, a także adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jeszcze więcej edukacji seksualnej w szkołach i jednocześnie wyrzucenie z tych szkół religii.

Biedroń zachwycony tym, że tak sprawnie przebiega głosowanie i te wszystkie postulaty są przyjmowane z entuzjazmem przez głosujących, uznał, że Polska się zmienia. W związku z tym, wg niego, obecny Sejm nie reprezentuje tego co się dzieje w polskim społeczeństwie.

Reklama / Advertisement

Jednym z postulatów, które będą dalej opracowywane, jest postulat powoływania w każdej gminie lub mieście  młodzieżowych rad, a władza lokalna miałaby wręcz obowiązek “zasięgania ich opinii”.

Postulat tworzenia rad, np. rad robotniczych, które wpływałyby na rządzenie, z którymi władza miałaby się liczyć, nie jest postulatem nowym. I postulat ten został już zrealizowany 100 lat temu. W Związku Sowieckim, czyli Związku Radzieckim, zwanym też Krajem Rad. Kraju powszechnego dobrobytu i szczęśliwości. Pierwszym kraju, który wprowadził “aborcję na życzenie”, jak to dzisiaj się określa.

Foto: YouTube

Reklama / Advertisement

Jerzy Wasiukiewicz – rysownik satyryczny, dziennikarz, publicysta. Członek Zarządu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Współzałożyciel i redaktor Dziennika Narodowego.  Jerzy Wasiukiewicz na Facebooku

Reklama / Advertisement