Biedroń organizuje kolejny marsz: “Nie możemy zostawić Białegostoku sam na sam z kibolami i faszystami”

– W najbliższą sobotę zapraszamy do Białegostoku. Bądźmy solidarni. Nie możemy zostawić Białegostoku i Polski sam na sam z kibolami i faszystami. Z tymi, którzy szerzą nienawiść – na wspólnej konferencji Wiosny, SLD i Partii Razem – zapowiedział na dzisiejszej konferencji prasowej pod Sejmem lider tego pierwszego ugrupowania, europoseł Robert Biedroń.

– Przemoc to nie tylko jak ktoś kogoś uderzy czy kopnie. Lewica zawsze powinna być tam, gdzie dzieje się coś złego. Dlatego zapraszamy wszystkich, w przyszłą sobotę na marsz przeciwko przemocy do Białegostoku – dodał Włodzimierz Czarzasty.

– Doszło do scen przemocy na ulicach miasta, niewinni ludzie, pokojowi demonstranci, uczestnicy Marszu Równości byli ofiarami przemocy, wyzwisk, urządzono na ulicach Białegostoku regularne polowania na ludzi – stwierdził Adrian Zandberg.

Liderzy trzech partii: Włodzimierz Czarzasty, Robert Biedroń oraz Adrian Zandberg potwierdzili w piątek zamiar budowy bloku pod szyldem “Lewica” przed jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu.

REKLAMA/Advertisement

 

Profanacja cmentarza z barwami LGBT: “Mamy wy.ebane w to, co kto myśli [WIDEO]

REKLAMA/Advertisement