Biedroń kpi z wiary i katolików: “Jesteśmy trzema królami, którzy przyniosą zbawienie”

Lider Wiosny Robert Biedroń, który wraz z Włodzimierzem Czarzastym i Adrianem Zandbergiem odwiedził Sieradz nie ukrywał swojej pogardy wobec katolików i wiary. Jeden z liderów lewicowej koalicji stwierdził, że rzeczeni panowie są “trzema królami”.

– Jaki numer powinien przypaść dzisiaj Lewicy. Kiedy w sondażach Lewica to trzecia siła polityczna. Kiedy na Lewicy mamy trzy partie polityczne, tworzące tę szeroką koalicję społeczną i kiedy liderami tej Lewicy jest trzech tenorów. To co państwu innego może przyjść do głowy. My po prostu, w naturalny sposób jesteśmy trzema królami, razem z królowymi, które przyniosą zbawienie naszemu krajowi. Oczywistą oczywistością jest, cytując klasyka, że Lewica to numer trzy – stwierdził obnoszący się ze swoim homoseksualizmem Biedroń.

Widać wyraźnie, że lewicowy blok przyjął za punkt honoru opluwanie i kpiny z Pana Boga i wiary, którą deklaruje ogromna większość Polaków. Czy strategia, która wyniosła przed laty do Sejmu Janusza Palikota i tym razem okaże się skuteczna? Warto dodać, że sam Robert Biedroń zasiadał już w sejmowych ławach w latach 2011-2015 wprowadzony właśnie przez Ruch Palikota.

za: DoRzeczy.pl

REKLAMA/Advertisement