Berlin opłacał powstanie paktu imigracyjnego ONZ! To oficjalne informacje rządu Merkel.

Niemcy, które w ostatnich latach przyjęły ponad milion islamskich imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu wcale nie zamierzają zmieniać swojej polityki w tej kwestii. Okazuje się, że rząd kanclerz Angeli Merkel wystosował finansowe i osobowe wsparcie przy opracowaniu paktu imigracyjnego ONZ – dokumentu, który zdaniem wielu ekspertów otwiera drzwi dla nielegalnej imigracji w państwach, które go sygnowały.

Rząd w Berlinie poinformował, że wspierał z publicznej kasy powstanie powyższego dokumentu. Niemieckie władze w opublikowanym raporcie o współpracy z ONZ informują, że “politycznie, merytorycznie, osobowo i finansowo” angażowały się w powstanie globalnego paktu imigracyjnego. O szczegółowe informacje dopytywał deputowany do Bundestagu Udo Hemmelgarn z Alternatywy dla Niemiec (AfD).

REKLAMA/Advertisement

Konserwatywny tygodnik “Junge Freizeit” podaje, że rząd Angeli Merkel hojnie opłacał działania urzędników ONZ. Na przykład, w 2017 roku wystosował 250 tysięcy euro wspierając Louise Arboura – człowieka sekretarza generalnego ONZ Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji, który zajmował się tematem imigracji. Finansowe wsparcie dotyczyło również Wysokiego Komisarza ds. Uchodźców Filippo Grandiego, który ostro atakował Węgry za pakt ustaw Stop Soros ograniczających działania organizacji pozarządowych George’a Sorosa.

Rząd kanclerz Angeli Merkel zapowiedział, że w pełni popiera i podpisze pakt imigracyjny ONZ. Jednakże część polityków z prawej strony sceny politycznej – AfD, CDU i CSU oraz wielu wyborców jest przeciwna tej decyzji ze względu na brak wystarczającej świadomości wśród społeczeństwa nt. skutków dokumentu. Krytycy i eksperci zaznaczają, że porozumienie może oznaczać zmniejszenie suwerenności państw-sygnatariuszy, osłabienie kontroli granic oraz zwiększenie liczby imigrantów.

REKLAMA/Advertisement

za: pch24.pl

 

Prof. Piotrowski: Kto rządzi Polską? Jakie były prawdziwe przyczyny wymiany Szydło na Morawieckiego? [WIDEO]

REKLAMA/Advertisement