REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

BBC przesadziła: Widzowie oburzeni “kwantową fizyką” “bezpłciowego muzułmanina, irackiego Brytyjczyka”

668

Publiczna, brytyjska telewizja publiczna BBC nie od dzisiaj znana jest z promocji lewactwa. Tym razem na bohatera próbowała wylansować przedstawianego jako pisarza i performera Amrou Al-Kadhi (ps. Glamrou) – transseksualistę, który przekonywał w zrealizowanym przez telewizję klipie, iż ….wykorzystuje nieskończoną złożoność fizyki kwantowej by wyjaśnić swoje poglądy na temat “współczesnej teorii płci”.

Glamrou – przedstawiający się jako “iracki Brytyjczyk, bezpłciowy muzułmanin” zaprezentował wyjątkowy nawet, jak na Zachód bełkot pseudonaukowy, mówiąc iż “to, co dzieje się na poziomie subatomowym, zaprzecza temu, co widzimy w rzeczywistości”.

Pod postem na Twitterze BBC rozpętała się burza i jak rzadko kiedy, komentujący kompletnie obśmiali to, co im zaserwowano. Wielu wzywało do zaprzestania płacenia licencji (odpowiednik naszego abonamentu RTV).

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement

– Używanie pieniędzy podatnika na propagandę szkoły frankfurckiej – napisał jeden z widzów, widocznie zorientowany czym jest kulturowy marksizm.

– Wykorzystywanie osób chorych psychicznie. Czy BBC tak nisko upadło? – pyta kolejny.

– Zamierzacie przekonywać ludzi, że to normalne zachowanie, a nie zaburzenie psychiczne?

– Chciałbym, by można to było odzobaczyć.

Reklama / Advertisement