REKLAMA

Reklama

Bąkiewicz: USA żąda wypłaty (u)roszczeń dla Żydów. Wszyscy muszą podjąć działania, by bronić naszej godności i przyszłości naszych dzieci! [WIDEO]

850

– Zastanawiam się, czy w Polsce politycy i media mają jakiekolwiek sumienia? Czy są w stanie dalej oszukiwać naród, oszukiwać Polaków, że nic strasznego się nie dzieje? Według mojej wiedzy ciąży nad nami próba niewiarygodnej grabieży – mówił w programie Mediów Narodowych szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. – Pytam się Was, politycy Prawa i Sprawiedliwości, politycy tej “demokratycznej opozycji”, dziennikarze którzy tak zabiegacie o wolność słowa: dlaczego milczycie, dlaczego nie mówicie prawdy? Dlaczego nie chcecie powiedzieć, że okraść nas chce nasz największy sojusznik i przyjaciel, wraz z organizacjami żydowskimi i Izraelem?

– Panowie z Prawa i Sprawiedliwości myślą, że naród jest tak ciemny i tak głupi, że nie zda sobie sprawy z tego, co się dzieje naprawdę – kontynuował. – Apeluję z tego miejsca do wszystkich, którzy chcą bronić Polski, naszej godności i przyszłości naszych dzieci, podejmijcie działania!

REKLAMA

Marsz Niepodległości zbiera podpisy: „W Polakach jest ogromny sprzeciw”

Reklama

REKLAMA