Ariana Grande wspiera aborcyjnego giganta. Sowite wsparcie dla Planned Parenthood

Wokalistka muzyki pop Arianda Grande wsparła 250 tysiącami dolarów aborcyjnego giganta Planned Parenthood, który jest głównym “dostawcą” zabijania dzieci przed urodzeniem w USA. Grande, podobnie jak jej koleżanka po fachu Miley Cyrus poparła cywilizację śmierci po tym, jak kilka amerykańskich stanów przegłosowało prawo zakazujące aborcji po wykryciu bicia serca u nienarodzonego dziecka.

– Donacja Ariany Grande przychodzi do nas w krytycznym momencie – w Georgii i całym kraju, nastawieni przeciwko kobietom politycy pragną zabronić wszystkich, bezpiecznych aborcji. Dzięki inspirującym postawom takim jak jej, Planned Parenthood może walczyć dalej – w sądzie, Kongresie, w izbach stanowych i na ulicach – z tym niebezpiecznymi atakami na ludzkie zdrowie i życie – tak podziękowała gwiazdce pop Leana Weng – dyrektor generalny Planned Parenthood.

– Kobiety muszą być wyedukowane, zdrowe i upodmiotowione – napisała Grande na Twitterze. z hasztagiem #StandWithPP (stań przy Planned Parenthood). Kwota, jaką wpłaciła wokalistka nie jest jakąś gigantyczną sumą, niedawno aborcyjny gigant otrzymał 15 milionów dolarów od wpływowych ludzi z Hollywood, a z pieniędzy podatników wpływa ok. pół miliarda dolarów.

Ariana Grande jest niezwykle popularna wśród młodzieży. Jest na 27. miejscu najpopularniejszych postaci na Twitterze, a jej utwory mają kilkaset milionów wyświetleń. Sama Grande była wychowana w wierze katolickiej, ale odrzuciła tę religię, gdy jej brat zadeklarował, że jest homoseksualistą. Teraz, podobnie jak kilka innych gwiazd deklaruje się jako wyznawczyni kabały. Warto dodać, że to przed jej występem w Manchesterze w 2017 roku miał miejsce krwawy zamach terrorystyczny, w którym islamscy terroryści zamordowali 23 osoby.

za: pch24.pl