Anglikowi, który latem wjechał w tłum wyznawców Allaha, “wyprały mózg” informacje o pedofilskim gangu muzułmańskim

Anglik, który 19 czerwca ub.r. wjechał w tłum muzułmanów wychodzących z meczetu w Finsbury Park w Londynie, jest cały czas sądzony przez sąd w Londynie za dokonanie aktu terroryzmu.

Jego sąsiedzi z dzielnicy Pentwyn powiedzieli, że przed atakiem Darren Osborne został wyrzucony z miejscowego pubu, będąc pod wpływem alkoholu i “przeklinając muzułmanów oraz mówiąc, że zrobi im krzywdę”. Nie ma żadnego bezpośredniego dowodu, że Osborne był aktywnym członkiem jakiejkolwiek organizacji. Nie był notowany w kartotekach.

REKLAMA/Advertisement

Prokurator Jonathan Rees twierdzi teraz, że 48-latek miał “obsesję na punkcie muzułmanów” już na kilka tygodni przed atakiem po obejrzeniu programu “Trzy dziewczyny” BBC, opartego na zeznaniach ofiar pedofilskich gangów islamskich w Rochdale koło Manchesteru. Osborne oskarżył wszystkich muzułmanów o bycie gwałcicielami i przynależność do grup pedofilskich.

Opisując jego reakcję na telewizyjny reportaż, jego wieloletnia partnerka Sarah Andrews powiedziała w oświadczeniu odczytanym przed sądem:

– Wygląda na to, że uległ praniu mózgu i ma obsesję na punkcie tego tematu.

Gang z Rochdale wykorzystywał niepełnoletnie dziewczynki przez kilka lat. Pedofile są brytyjskimi Pakistańczykami. Dziewczynki były głównie białymi Brytyjkami.

Udziel wsparcia dwóm dzielnym pielgrzymom

za: independent.co.uk