Album “Jak w Betlejem. Live” – nadal gramy i pomagamy!

Największa charytatywna trasa koncertowa BETLEJEM W POLSCE dobiegła końca. Jednak nadal możemy pomagać kupując płytę “JAK W BETLEJEM. LIVE”.

Dochód ze sprzedaży płyty “Betlejem w Polsce. Live” zostanie przeznaczony na akcję Ambasador Miłosierdzia. Kupując płytę dzielimy się dobrem z drugim człowiekiem. Kup płytę – zostań AMBASADOREM MIŁOSIERDZIA!

GRAMY i POMAGAMY! KUP PŁYTĘ na www.betlejemwpolsce.pl

Album “Jak w Betlejem. Live” stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę
starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjątkowa wartość “Jak w Betlejem”, to także efekt udziału i kreatywnej współpracy niezwykłych artystów: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta.

Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej AUKSO pod batutą Marka Mosia, oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego.

REKLAMA/Advertisement

Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem. Dochód z trasy koncertowej _Betlejem w Polsce 2018/2019_ oraz sprzedaży albumu “Jak w Betlejem. Live” JEST PRZEZNACZONY NA WSPARCIE
DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH. _Kupując bilet lub płytę “Jak w Betlejem”, pomagasz!
www.betlejemwpolsce.pl