REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

69-letni Holender chce się urzędowo odmłodzić o 20 lat: “Skoro można zmienić płeć, to również i wiek!”

758

69-letni Emile Ratelband jest holenderskim przedsiębiorcą zajmującym się programowaniem neurolingwistycznym – był faktycznie pionierem tej metody w Europie. W Holandii wyrósł na znaną osobistość medialną.

W tym tygodniu ponownie trafił w orbitę zainteresowania mediów po tym, jak poinformował iż złożył w sądzie w Arnhem wniosek o zmianę daty urodzenia z 11 marca 1949 r. na 11 marca 1969 r..

– Żyjemy w czasach, kiedy możesz zmienić swoje imię i płeć, więc dlaczego nie mogę decydować o swoim wieku? – zapytuje Ratelband.

Reklama / Advertisement

Oczekuje się, że sąd we wschodnim Arnhem wyda wyrok w tej sprawie w ciągu czterech tygodni. Urzędnicy byli jednak sceptycznie nastawieni do sprawy, twierdząc że nie istnieje żaden mechanizm prawny umożliwiający osobie zmianę daty urodzenia. ”

Ratelband twierdzi, że czuje się dyskryminowany ze względu na swój wiek i że ma on wpływ na jego szanse zatrudnienia i powodzenie w aplikacji randkowej Tinder.

– Kiedy mam 69 lat, jestem ograniczony. Jeśli mam 49 lat, mogę kupić nowy dom, prowadzić bez ograniczeń samochód, mogę zostać częsciej zatrudniony – tłumaczy.

ParkerShop.pl: Zestawy Parker Urban już od 199 zł

Uważa też, że ​​zmiana wieku poprawi jego szanse na randkę w aplikacji Tinder.

– Kiedy jestem na Tinder i podaję, że mam 69 lat, nie dostaję odpowiedzi. Kiedy mam 49 lat, z twarzą którą mam, będę w doskonałym położeniu.

Ratelband dowodził, że według jego lekarzy ma on ciało 45-latka i określił siebie jako “młodego boga”.

za: rtlnieuws.nl

Reklama / Advertisement