(18+) Makabryczna zbrodnia. Lesbijki zadźgały nożami, obdarły ze skóry i poćwiartowały 8-letniego chłopca [WIDEO]

Kolejna szokująca sprawa dotycząca społeczności LGBT nie jest omawiana w mediach głównego nurtu w całej Europie. Para lesbijek: Rosana Auri da Silva Cândido i Kacyla Priscyla Santiago Damasceno, została zatrzymana przez policję 31 maja w Samambaia, w dystrykcie federalnym Brazylii w związku z morderstwem, którego dopuściły się w nocy z 30 na 31 maja. Ich ofiarą padł 9-letni Rhuan Maycon da Silva Castro – syn Rosany da Silva Cândido.

Jak ustaliła policja, 27-letnia Rosana i jej dziewczyna Kacyla już w zeszłym roku wykastrowały chłopca, amputując jego penisa. Wreszcie, w feralną noc para lesbijek zamordowała dziecko, kiedy spało, dźgając je nożami. Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane, z odciętą głową i obdarte ze skóry. Ponadto, wyrodna matka chłopca próbowała spalić szczątki ofiary na grillu. Szczątki dziecka znaleziono w dwóch torbach szkolnych i walizce.

REKLAMA/Advertisement

W mediach brazylijskich opublikowano kilka hipotez na temat możliwego motywu tej straszliwej zbrodni: w tym praktykowania czarnej magii.

Zamordowany chłopiec miał młodszą, 8-letnią siostrę, która mieszkała z nim oraz zabójczyniami w domu, w którym popełniono przestępstwo. Według kanału 1 telewizji Globo dziewczynka stwierdziła, że to ​​jej matka zabiła brata. W piątek 31 maja grupa nastolatków grających w piłkę nożną na polu zobaczyła kobietę porzucającą walizkę w kanale. Kiedy chłopcy poszli zobaczyć, co zawiera walizka, znaleźli część szczątków dziecka i poinformowali Żandarmerię Wojskową o znalezisku.

REKLAMA/Advertisement

Telewizja Globo wskazała również, że kobiety pochodziły z Rio Blanco w brazylijskim stanie Acre, ale uciekły pięć lat temu, kiedy Rosana Auri da Silva straciła opiekę nad dziećmi na rzecz ojca. Więc porwała je i uciekła z nimi i jej dziewczyną. Para lesbijek osiedliła się w Samambai dwa miesiące temu, gdzie według sąsiadów dzieci nie chodziły do ​​szkoły i nie miały kontaktu z rówieśnikami.

W Brazylii wiadomości o morderstwie pojawiły się w różnych mediach. Jednak w europejskich mediach sprawa została wyciszona. Wieści zaczęły rozprzestrzeniać się za pośrednictwem mediów społecznościowych i niezależnych mediów. Coś podobnego wydarzyło się kilka miesięcy temu w związku z przestępstwem popełnionym przez parę lesbijek w USA, która zamordowała sześcioro adoptowanych czarnych dzieci.

REKLAMA/Advertisement

O tej sprawie m.in. w poniższym materiale Mediów Narodowych.

za: correiobraziliense.com.br
g1.globo.com