(18+) Brazylijski prezydent pokazał szokujące nagranie ukazujące karnawał LGBT [WIDEO]

Magazyn związany z ruchem LGBT “The Advocate” nazwał deklarującego się jako nacjonalista urzędującego od 1 stycznia b.r. prezydenta Jaira Bolsonaro “największym homofobem Brazylii”. W czerwcu 2011 r., w wywiadzie dla “Playboya”, Bolsonaro powiedział, że “nie byłby w stanie pokochać homoseksualnego syna” i dodał, że wolałby, aby jego ewentualny homoseksualny syn “zginął w wypadku”. W tym samym wywiadzie Bolsonaro stwierdził, że jeśli para gejów przeprowadzi się do domu w pobliżu jego, obniży to wartość rynkową jego domu.

W wywiadzie udzielonym “Jornal de Notícias” w 2011 r. Bolsonaro bez ogródek powiązał homoseksualizm z pedofilią, twierdząc, że “wiele dzieci adoptowanych przez pary homoseksualne jest molestowanych przez te pary”. Argumentował dalej, że Brazylia nie potrzebuje ustawodawstwa specjalnie ukierunkowanego przeciw homofobii, ponieważ “większość homoseksualistów jest mordowanych przez swoich alfonsów w godzinach, gdy dobrzy obywatele już śpią”.

Prezydent od 2 miesięcy już kilkakrotnie nie tylko słowem ale i czynem uderzał w LGBT. Szczególną wściekłość tego środowiska wywołał twitt zamieszczony przed dwoma dniami a zawierający nagranie z kończącego się karnawału w Sao Paulo. Parę godzin wcześniej napisał, że cywilizacja i kultura brazylijska zostały “zniszczone przez dziesięciolecia rządów z socjalistycznym nastawieniem”.

Nagranie ukazuje zdarzenie, jakie rozegrało się na scenie pomiędzy występującymi przed publiką homoseksualistami, z których jeden pochyla głowę a drugi – bez skrępowania – ku uciesze publiki …. oddaje mocz na głowę pierwszego.

– Nie czuję się dobrze pokazując to, ale musimy ujawnić prawdę, aby ludność była świadoma i zawsze ustalała swoje priorytety. Wiele takich ulicznych grup karnawałowych pojawiło się w Brazylii – Bolsonaro napisał na Twitterze a film do tej pory widziało już 5 mln osób.

Liberalne media rozpętały piekło, ale z drugiej strony tysiące Brazylijczyków poparło Bolsonaro, zamieszczając niezliczone twitty, używając hashtaga # BolsonaroTemRazao – Bolsonaro ma rację.

REKLAMA/Advertisement

 

“W przedszkolach nie ma edukacji seksualnej”. Demaskujemy kłamstwa Rafała Trzaskowskiego!