REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement

Wójkiewicz: Zło „Dobrej Zmiany” – ONR żąda od PiS wyjaśnień!

576

Minęły już ponad dwa lata od czasu kiedy PiS wygrał wybory i sprawuje władzę w naszym kraju. To, że Prawo i Sprawiedliwość kreowało się na przeciwwagę dla poprzedniej partii rządzącej wcale nie oznacza, że nie popełnia błędów. W związku z tym na ulice wychodzi Brygada Wielkopolska ONR z ulotkami, które niejednemu otworzą oczy.

Projekty typu 500 plus i Mieszkanie plus wcale nie uczyniły z polityków PiS ludzi szlachetnych i uczciwych tym bardziej że w powyższych projektach znalazły się kruczki prawne, a powodami do narzekania wcale nie są domniemane łamanie konstytucji czy rzekome wprowadzanie dyktatury.

REKLAMA

REKLAMA / Advertisement

Wielkopolscy ONR- owcy przypominają o szczegółach ważnych, lecz mało dostrzegalnych prawdopodobnie przez zasłonę dymną w postaci kościoła katolickiego, patriotyzmu i hołdowania Żołnierzom Wyklętym. Poniżej przedstawiamy w punktach kilka niewybaczalnych błędów, jakie popełniła ówczesna władza:

1. Dobre, bo Polskie, ale żydowskie jeszcze lepsze!
Aż 100mln złotych przekazano na renowację pomników żydowskich, za które powinien płacić właściwie Izrael, tymczasem polskimi zabytkami zajmuje się czas powodując rozsypywanie się tych obiektów i porastanie je mchem.

REKLAMA / Advertisement

2. Liczą się Amerykanie.
Służalstwo wobec jankesów jest tu wyraźnie widoczne. Zgadzanie się na każde dyktando zza oceanu, jak i stacjonowanie wojsk amerykańskich w naszym kraju – wojsko mocarstwa, które atakuje każdy kraj na świecie pod byle pretekstem mając w tym jedynie swój interes.

3. Brak kompetencji w polityce zagranicznej.
Chodzi nie tylko o brak skuteczności w walce o rzetelność historyczną na świecie tj. pochodzenie obozów zagłady. Dzięki heroicznej walce o demokrację na Białorusi prawdopodobnie przez politykę antyrosyjską ze szturchaniem rosyjskich sojuszników ucierpiała na tym polska mniejszość. Rząd Białorusi w odwecie na Polską politykę zagraniczną podjął się represji naszych kresowych rodaków.

REKLAMA / Advertisement

4. Lepiej pomóc Ukrainie niż nam.
Polska zdaniem niektórych nie ma być dla Polaków tylko dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy masowo przyjeżdżają korzystać z naszych standardów życia i zajmować stanowiska, na które niejeden Polak chętnie by poszedł, żeby utrzymać rodzinę albo spłacić kredyt, ponadto 100mln € przekazano na budowę dróg na Kijowszczyźnie dzięki PiS.

5. Rządy jak za PO.
Najważniejszy wątek obnażający hipokryzję PiS-u, który wielokrotnie krytykował poprzednią partię rządzącą za kłamstwa i nepotyzm samemu dopuszczając się tych grzechów. Również mamy do czynienia z defraudacją funduszy publicznych („Zaginięcie” kilku milionów złotych ze SKOK-ów) oraz z obsadzaniem stanowisk w spółkach skarbu państwa. Dochodzi o tego również kłamanie o obniżeniu podatku – głównie mowa o cenach paliwa.

6. I wiele innych!
Czyli sfinansowanie fabryki Mercedesa w Jaworznie kosztem 18,7mln € oraz zwolnienie spółki z podatku CIT do 2026 roku, dla polskich przedsiębiorców została figa. Na dodatek sprowadzono TVP do roli najbardziej topornej tuby propagandowej w Europie i nieudolność ws. katastrofy smoleńskiej, kompromitacja San Escobarem. Pewnie dzięki konsultacji ustaw z Izraelem osoby z zaburzeniem orientacji płciowej (transseksualiści) mogą służyć we wojsku.

Co się stało z tą partią? Po szeregach kompromitacji poprzedniej władzy Polacy zaufali największemu opozycjoniście i gierojowi walki o sprawiedliwość. Działacze ONR nie będąc zaślepieni propagandą, wciąż skutecznie patrzą się na ręce władzy niezależnie od tego, jaka partia rządzi ponieważ dobro narodu jest w naszym wspólnym interesie.

Mateusz Wójkiewicz

REKLAMA / Advertisement

REKLAMA / Advertisement

za: kierunki.info.pl

REKLAMA / Advertisement