REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

USA: Nożownik wtargnął do mieszkania uchodźców. Pociął 9 osób, w tym śmiertelnie 3-letnie dziecko

414

Czy słyszałeś/aś o zabójcy o nazwisku Timothy Kinner? Nie? Cóż, to naprawdę nie jest zaskakujące, gdyż media w Europie generalnie przemilczały tę sprawę, chociaż wiadomość o niej podawały największe amerykańskie media. Powodu można się domyślać, patrząc na fotografię sprawcy.

Gdyby był to biały Amerykanin, sprawa wałkowana byłaby tygodniami.

Reklama / Advertisement

Wieczorem 30 czerwca Kinner, mieszkaniec Los Angeles, wtargnął do mieszkania w kompleksie przeznaczonym dla uchodźców w Boise w stanie Idaho. Miał ze sobą nóż i zaczął dźgać ludzi na przyjęciu urodzinowym. Dziewięć ofiar pochodziło z Syrii, Etiopii i Iraku. Jedna z nich: 3-letnia dziewczynka i solenizantka zmarła później w szpitalu.

Kinnner zaatakował sześcioro dzieci trzech dorosłych. Siedem ofiar trafiło do szpitala z poważnymi lub krytycznymi obrażeniami. Nożownik miał wcześniej gościć u kobiety mieszkającej w kompleksie apartamentów, ale został poproszony o opuszczenie go z powodu złego zachowania. Dobę później wrócił do kompleksu i zaczął atakować ludzi. Szef policji Boise – William Bones powiedział, że nie ma dowodów, że atak stanowił tzw. przestępstwo z nienawiści. Po ataku Kinner został aresztowany.

za: foxnews.com

REKLAMA

Reklama / Advertisement

Reklama / Advertisement

Dziennik Narodowy poleca