REKLAMA / Advertisement

Reklama / Advertisement

Tuż przy polskiej granicy Palestyńczyk pokazuje, jak bawi się bronią [WIDEO]

290
Portal zgorzelec.info z zaniepokojeniem zwraca uwagę na krótkie nagranie, jakie ukazało się na koncie na Snapchacie, które należy do niejakiego Ali Ahmada Alwanni’ego. Zgodnie z opisem konta, jego właściciel to Palestyńczyk który mieszka w Görlitz – najbardziej wysuniętym na wschód miastem Niemiec.

Dawniej tworzyło jedno miasto wraz ze Zgorzelcem, dzisiejszym miastem położonym w województwie dolnośląskim. W ostatnich miesiącach niejednokrotnie docierały informacje o poważnych problemach z bliskowschodnimi przybyszami, szczególnie po niemieckiej stronie. Słyszy się jednak również np. o kradzieżach dokonywanych w sklepach w polskim Zgorzelcu. W maju 2016 r. centrum handlowym w Görlitz młody Polak został ranny w bójce z dwoma Syryjczykami. Został zaatakowany sygnetem zaprojektowanym tak, że można nim poderżnąć gardło.

Broń widziana na poniższym filmie jest prawdopodobnie hukowa, ale zapewne – w razie potrzeby – łatwo będzie zdobyć bron na normalne pociski. A Palestyńczyk nie ukrywa, że „policja może go pocałować w d…”.

Tak się bawią koledzy w Goerlitz from Sam Smith on Vimeo.

ParkerShop.pl: Zestawy Parker Urban już od 199 zł

Reklama / Advertisement

Dziennik Narodowy poleca